На початку грудня світ відзначає Міжнародний день інвалідів. На сьогодні для України проблема захисту людей з обмеженими фізичними можливостями набуває особливого значення, тож обласна бібліотека для юнацтва, за підтримки Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА вирішили організувати соціальну акцію «Biblioplace – територія рівних можливостей».

Мета акції – показати таланти та здібності дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями, організувати для них справжнє бібліотечне свято та показати, що юнацька бібліотека – місце молодіжного дозвілля для усієї молоді міста, незалежно від її потреб, вподобань та особливостей.

Першого та другого грудня працівники бібліотеки запрошують особливу молодь на цікаві заходи. Протягом двох днів, на вас чекатиме: - концертна програма від молодих виконавців та музикантів міста; - майстер-класи в різних техніках мистецтва hand-made; - виставка творчих робіт з циклу «Незламність духу в творчості». На виставці будуть представлені роботи учнів НВО «Спеціальна ЗОШ I-II ступенів № 1 - ДНЗ»; - цікаве спілкування та смачне чаювання. Запрошуємо усіх бажаючих долучатися до соціальної акції та подарувати підтримку, частинку свого тепла та посмішку особливій молоді, яка її потребує!

За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва. тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності; 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності Адреса: вул. Декабристів 6\15, тел. 22-66-01.