Відкриття виставки скульптурних робіт учнів художньої школи.

Подібна виставка в галереї проводитиметься вперше - вона є одним із спільних проектів галереї "Єлисаветград" та дитячої художньої школи ім. О. Осмьоркіна.

На виставці скульптурних робіт учнів Кіровоградської дитячої художньої школи імені О.О.Осмьоркіна, представлені такі види скульптури як:

круглі (об”ємні) роботи у виді пластичних композицій людей, тварин, а також різні види рельєфів - це і низький рельєф, контр-рельєф, барельєф і рельєф з просвітами в якому в залежності від ідеї можуть пластично об”єднуватися всі види рельєфів, таких навіть, як горельєф (високий рельєф). Представлені на виставці роботи відображають різні теми це: ілюстрації до літературних творів, культурно-історичні, народні, національні, фольклорні теми і т.д. На виставці також представлені рельєфи, так звані, новорічні ялинкові іграшки, виконані в техніці пап”є - маше.

Художня школа використовує різні підходи в скульптурі, але, все ж таки робота з дітьми і їх навчання, в першу чергу, пов”язана з отриманням перших навчальних навичок в пластичних формах, тому в представлених роботах проглядається більш традиційних підхід.

В різні роки скульптуру в нашій школі викладали - Печенькова Галина Леонідівна, Ходак Людмила Леонідівна, Гуренко Олена Андріївна яка і зараз веде предмет «скульптура», а також, нова формація вчителів це і Плітін Володимир Георгійович, Лозинський Олексій Миколайович, Кир”янови Марина Володимирівна та Олександр Володимирович, Плітіна Анастасія Володимирівна, Тимофієнко Ігор Леонідович, Кімнатний Анатолій Дмитрович, Кривко Олександр Володимирович, Приймаченко Олена Григорівна та інш.

На сьогоднішній день в нашій школі ведучими вчителями з предмету «скульптура» є Плітін В.Г. та Кривко О.В.

Володимир Плітін - член Національної Спілки художників України, викладач, який поєднує особисту художню творчість з викладацькою, він плідно працює і багато зробив для розвитку викладання предмету скульптура в школі, розроблений ним проект програми по скульптурі для дитячої художньої школи посів ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі навчальних програм для початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів України, багато працює і як художник-живописець - неодноразово брав участь у міських, обласних та Всеукраїнських виставках образотворчого мистецтва.

Кривко Олександр Володимирович – викладач з багатогранним талантом скульптора, архітектора, монументаліста і дизайнера. За його проектами збудовано в нашому місті та областях України декілька Православних храмів, за його ескізами розмальовуються храми, прикрашаються мозаїчними панно фасади церков, будинків, магазинів тощо.

Директор школи Г.Тимофієнко.