Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва та Кропивницький кіш українського дитячо-юнацького товариства «Січ» запрошують небайдужих кропивничан на благодійний концерт «Музичний оберіг – захисникам!», що відбудеться в рамках бібліопроекту «Креативна середа».

Концерт проводиться спільно з громадською ініціативою «Армія SOS» на підтримку наших військових, що знаходяться в зоні АТО.

Третій рік поспіль на Сході України мужні українці стоять на захисті своєї Батьківщини, боронять мир та спокій своїх родин, захищають нас – українців від біди. Знаходячись на передовій, далеко від рідної домівки під час зимових свят хлопцям, особливо потрібна наша підтримка!

В концерті беруть участь чудові музиканти та танцюристи - Дмитро Скрипник, Сергій Компот Копотієнко, В’ячеслав Маринич, «Анатомія Стихій», клуб спортивного бального танцю «Діамант». В рамках заходу буде організовано благодійний розпродаж картин і поробок кропивницьких майстрів та патріотичні майстер-класи. Також на гостей заходу чекатиме смачне чаювання та можливість поспілкуватися з учасниками концерту.

Запрошуємо усіх свідомих та небайдужих мешканців міста відвідати концерт та підтримати кропивничан, що знаходяться в зоні АТО. Давайте усі разом нагадаємо хлопцям про те наскільки ми цінуємо, те, що вони роблять для нас і наскільки ми чекаємо на їх повернення. Слава Україні та її мужнім синам!

Концерт відбудеться в приміщенні Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 050 1527990 – Альона Шендеровська; 095 4712767 – Тетяна Букач.