В Щедрий вечір Маланки, обласна бібліотека ім. Дмитра Чижевського запрошує на святкування жителів та гостей міста з 18.00 до 23.00. Цей «Щедрий вечір» унікальний, насамперед тим, що ювілейний, відзначається уже уп’яте, проводиться у містичну п’ятницю 13-го і напередодні старого Нового року.

На гостей свята чекають кращі музичні привітання колективів міста, страшенно веселі конкурси, креативні фото-локації, зокрема і з символом прийдешнього року - Півнем, дивовижні розваги для дітей і дорослих. На численні замовлення – єдиний раз на рік можна побачити книгосховище найбільшої бібліотеки Кіровоградщини!

У програмі: гоголівські вечорниці, «Таємниці мольфарок», новорічна інсталяція «Санчата побажань», майстер-клас написання імен кириличною абеткою, пісенний шабаш «Караглючимо», фотоательє «До третіх півнів», виставка новорічних прикрас «Новорічні дива», фотокарнавал «Йде зима, красуня мила», гостини у «Снігової королеви».

А також:

  • Чайні посиденьки
  • Містична сила зачіски
  • Щедрий ярмарок
  • Художні, анімаційні фільми
  • Спілкування з цікавими людьми

Протягом "Щедрого вечора" вас очікують щедрувальники і колядники, частування українськими традиційними святковими стравами - кутею та варениками. Варто зазначити, що вареники готують активісти волонтерського об’єднання «Кулінарна сотня» - партнери бібліотеки у цей Щедрий вечір, усі бажаючі гості свята зможуть придбати готову продукцію, а кошти від благодійного продажу будуть використані для підтримки воїнів АТО.

Загалом на всіх очікує безліч розваг і цікавинок. Слідкуйте за додатковими анонсами у соціальних мережах.

Увага - протягом «Щедрого вечора» - запис до бібліотеки безкоштовний!

Довідки за тел.: 22-58-90, 066 122 70 98.