Ювілейний концерт «Тріумфальні сурми» на честь 50-річчя Народного художнього колективу України оркестру духових інструментів «Зміна» (керівник О. Ніщеменко) Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості.

Вічна класика, чудові українські народні пісні, веселі дитячі композиції – вихованці оркестру разом зі своїми педагогами подарують гостям 50 хвилин неповторної духової музики. Адже «Зміна» - це творчий колектив, який вже протягом півстоліття популяризує кращі зразки музичного мистецтва української та світової культури як на батьківщині, так і за кордоном.

У святковому концерті крім ювілярів візьмуть участь й інші творчі колективи обласного ЦДЮТ – вихованці творчого об’єднання молодіжного клубу «Імідж» (кер. Наталія Долгополова), народного художнього колективу студії вокального мистецтва «Антарес» (кер. Олена Дороганич) та народного художнього колективу студії сучасної дитячої естрадної пісні «Вікторія» (кер. Вікторія Гаваза).

Оркестр духових інструментів є найстаршим колективом Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості. Ще в далекому 1967 році Станіслав Степаненко створив маленький гурток духових інструментів, який згодом перетворився на великий оркестр і став одним із кращих дитячих аматорських колективів України.

Завдяки високому рівню виконавської майстерності вихованці «Зміни» (тепер на чолі з художнім керівником та диригентом оркестру Олександром Ніщеменком) є постійнимии переможцями міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів духової музики (Болгарія, Німеччина, Росія, м. Київ, МДЦ «Артек», м. Рівне, м. Кіровоград, м. Краснодон, м. Суми, м. Моршин, м. Мелітополь, м. Севастополь та ін.). Також «Зміна» - активний учасник міських та обласних свят.

За численні досягнення та плідну роботу в 1982 році оркестр духових інструментів отримав звання «Зразковий художній колектив України», а в 1996-му «Народний художній колектив України».

Від щирого серця вітаємо колектив з цією золотою датою і бажаємо нових досягнень, творчих злетів та натхнення! А випускників, батьків, колег, друзів та всіх поціновувачів духового оркестрового мистецтва запрошуємо 25 лютого о 15.00 до Кіровоградської обласної філармонії на ювілейний концерт оркестру.

Тел.: 095-73-45-443.