В рамках лекторію «Молодь і право» відбудеться урок-міркування «Чи бувають права без обов’язків?».

Реалізуючи свої права, людина не може діяти наперекір інтересам інших або обмежувати їх права. Права тягнуть за собою обов'язки. Чи замислювалися ви над тим, що життя заснована на виконанні зобов'язань? Існують різні зобов'язання - приємні і не дуже, але всі повинні їх виконувати. Обговоренню даної теми і буде присвячено захід.

16 березня о 14.20 в рамках лекторію «Молодь і право» буде проведено відкритий мікрофон «Насилля в сім’ї, як його уникнути?».За даними одного опитування, 44 % жителів України впродовж життя зазнавали насильства в сім’ї. Це лихо стало всесвітньою проблемою, воно стосується всіх людей, незалежно від їхнього матеріального становища і культурного та соціального походження. Більш того, про велику кількість випадків домашнього насилля ніколи не заявляють у відповідні служби чи установи, тому ситуація, безсумнівно, гірша, ніж показують статистичні дані. В рамках заходу молодь зможе висловитися щодо власного бачення даної проблеми та запропонувати можливі шляхи її вирішення.

Час та дата проведення заходів може змінюватись. За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності, 0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.