В Орхуському центрі екологічної інформації ОУНБ ім. Д.І. Чижевського відбудеться засідання круглого столу, приуроченого до Всесвітнього дня води.

Проблема води належить до найголовніших соціальних і науково-технічних проблем сучасності. Вирішення її значною мірою залежить від вивчення водних ресурсів, рівня знань про явища і процеси, що відбуваються в гідросфері, а також від ефективних заходів з раціонального використання і охорони природних вод.

Всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати українцям про дбайливе ставлення до водних ресурсів. Адже лише своїми діями ми зберігаємо або знищуємо цей безцінний дар природи.

Мета проведення круглого столу: відзначити Всесвітній день води, актуалізувати і привернути увагу громади регіону до проблем змін клімату, адаптації до нових викликів та охорони і раціонального використання водних ресурсів, необхідних для забезпечення життєдіяльності населення, розвитку сільського господарства і промисловості. Показати, що захист водних ресурсів наразі є пріоритетним напрямом екологічної політики державних установ та громадських організацій Кіровоградщини.

Теми, що пропонуються до розгляду:

- вода і довкілля;

- водні ресурси в умовах змін клімату;

- стічні води.

В роботі круглого столу візьмуть участь представники державних установ та члени громадських організацій, а саме: обласного управління водних ресурсів, департаменту екології та природних ресурсів ОДА, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, екологи, представники обласного та міського осередків Всеукраїнської екологічної ліги, громадськість.