ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України».

Кропивницький не часто стає місцем проведення наукових заходів міжнародного масштабу. Тому на увагу фахівців, науковців, громадськості безперечно заслуговує захід, якій відбувся в нашому місті на початку квітня.

В програмі роботи конференції – пленарне засідання, присвячене нагальним проблемам розвитку туризму в регіонах України, робота наукових секцій за напрямками «Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі», «Географія туризму та рекреації», «Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації», «Психолого-педагогічні аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму», «Екологічні аспекти туризму та рекреації», «Краєзнавчий туризм».

Конференція викликала широкий резонанс у наукової спільноти України. До участі в конференції представили доповіді 65 науковців з Києва, Харкова, Львова, Запоріжжя, Сум, Вінниці, Івано-Франківська, Ужгорода, Умані, Луганська (Старобільська), Кривого Рогу, Олександрії, а також з Угорщини, Словенії, Туреччини, Азербайджану, Єгипту. Серед учасників конференції 10 докторів наук та 28 кандидатів наук

Кропивницький представляє широкий загал науковців Державної льотної академії, а також державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка, фахівці туризму обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.