Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва запрошує усіх хто любить готувати або ж просто смачно поїсти на кулінарний батл «Майстер-шеф».

Захід відбувається за підтримки Михайла Бежана, депутата Кіровоградської міської ради, швейне виробницво «Мрія Є» та постійного друга та партнера бібліотеки – магазину «Kancler.com».

Конкурсна програма проходитиме у форматі одноіменного телевізійного кулінарного реаліті-шоу, яке здобуло велику популярність серед глядачів. В кулінарній битві змагатимуться команди учнів Кіровоградського професійного ліцею сфери послуг та Кіровоградського професійного ліцею № 2 ім. Єгорова, що навчаються за спеціальністю «кухар».

В рамках програми команди готуватимуть три страви з меню трьох популярних у місті закладів харчування та відпочинку - шоколадної майстерні «Какао Боб», кафе «Прага» та «Shobar». Саме представники та шеф-кухарі цих закладів перевірятимуть конкурсантів на майстерність, кулінарну кмітливість, вправність, стресостійкість та вміння працювати в команді. Також судді оцінюватимуть страви приготовані командами за трьома критеріями – швидкість приготування, смак та естетику оформлення.

На глядачів чекатимуть цікаві випробування та «смачні» майстер-класи від кухарів-професіоналів.

 За докладною інформацією звертайтеся до обласної бібліотеки для юнацтва.

Тел. 0954712767 – Букач Тетяна Станіславівна – завідувач сектором соціокультурної діяльності;

0505699007 – Корінь Христина Володимирівна – головний бібліотекар сектору соціокультурної діяльності.