XХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі.

Тематика та номінації фестивалів змінюються щорічно. Це дозволяє повніше розкрити здібності й таланти творчої молоді. Завданнями фестивалю є не тільки демонстрація досягнень і обмін досвідом, а й виховання засобами мистецтва як учасників, так і глядацької аудиторії. Тему цьогорічного фестивалю – «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини» - обрано не випадково, адже дуже важливо в наш час не просто говорити про патріотизм, а давати дітям відчути важливість материнської любові, красу рідної землі, повагу до української мови, захоплення народними традиціями.

У Кропивницькому під час заходу зустрінеться понад три сотні учасників з різних куточків України, які висвітлюватимуть тему фестивалю у трьох номінаціях: «Українські народні ігри та забави», «Техніки українського народного мистецтва» та «Громадська думка».

Під час проведення фестивалю в залах обласної філармонії, Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького та на базі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбуватимуться творчі майстерні, тематичні концерти, виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, молодіжні акції та конкурсні програми. Зокрема:

19 квітня

14.30 – 16.00 – Творча майстерня (Дендропарк).

16.3017.30 – Відкриття фестивалю. Перегляд вистави «Дівчина з легенди» народного художнього колективу театру-студії «Маска» Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості (Кіровоградський академічний український музично-драматичний театр ім. М. Л. Кропивницького).

20 квітня

9.00 – 13.00 – Конкурсні програми номінацій.

14.00 – 17.30 – Робота в номінаціях (Кіровоградський обласний ЦДЮТ).

21 квітня

12.00 – Шоу-закриття фестивалю (Кіровоградська обласна філармонія).

Галина Богомаз-Кулик, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ, тел.: 095-73-45-443