Відкриття персональної виставки живописних та графічних творів магістрантки художньо-графічного відділення мистецького факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Наталії Кухаренко «Вулицями рідного міста».

Наталія Кухаренко народилася в Кіровограді (Кропивницькому). У 2011 році з успіхом закінчила дитячу художню школу ім. О.О.Осмьоркіна. Нині навчається на художньо-графічному відділенні мистецького факультету державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Пані Наталя активно бере участь у колективних студентських виставках в обласному художньому музеї, художньо-меморіальному музеї О.О.Осмьоркіна та в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського.

Виставка «Вулицями рідного міста» - перша персоналія Наталії Кухаренко. «Ідея персональної виставки в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна, який постійно підтримує молодих художників, народилася після створення комплекту листівок, що було дипломним проектом Н.Кухаренко. Вони представляють історичну архітектуру через декоративні деталі різних стилів. Цей проект є частиною даної експозиції», - зазначає в буклеті виставки кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри образотворчого мистецтва та дизайну університету Олена Кириченко.

Експозицію виставки складають понад двадцять доробків, написаних у 2016-2017 роках, які відтворюють архітектурне обличчя історичного центру нашого міста, окрасою якого є неповторні будівлі, споруджені за проектами єлисаветградських зодчих Я.В.Паученка, О.Л.Лішневського та інших містобудівничих на межі 19 і 20 століть, більшість з яких нині є пам’ятками архітектури.

Виставка сповнена любові до рідного міста і осяяна світлими думками, які спонукають до повноцінного буття з відкритим серцем!