Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка.

19 квітня об 11 годині фахівці відділу дитячого та сімейного читання запрошують найменших користувачів на лялькову еко-виставу «Все живе потребує води» та презентацію книжкової виставки «Ти і Всесвіт».

19 квітня о 14:30 запрошуємо всіх бажаючих у відділ підліткового читання на екологічний бумеранг «Молодь за чисте довкілля», приурочену до Міжнародного Дня Матері-Землі. Ви здійсните відео-мандрівку в неповторний світ земної краси, а також візьмете участь в різних іграх та вікторинах, що сприятимуть екологічному вихованню.

20 квітня о 14.00 годині у відділі комп’ютерних технологій та забезпечення Інтернет-доступу користувачам відбудеться заняття з циклу «Комп’ютер та Інтернет з нуля» на тему: «Створення буклету в програмі MicrosoftOfficePublisher».

20 квітня о 14.00 запрошуємо всіх бажаючих у виставково-презентаційну залу на поетичну сторінку «Поезія, що виткана з любові» (за творчістю Ірини Небеленчук).

23 квітня о 14.30 відділ підліткового читання запрошує всіх бажаючих взяти участь у заходах з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права. О 14:30 завітайте на літературну гру «Ерудит біля книжкової полиці» де кожен учасник зможе проявити свої знання і ерудицію. А також, протягом дня, користувачі будуть знайомитися з літературними новинками нашого відділу, представлених на книжкових виставках «Перлини дитячої книги» та «Ура! Новинки!».

24 квітня о 11 годині запрошуємо всіх бажаючих у виставково-презентаційну залу на творчу зустріч з письменником Володимиром Кобзарем та художником-ілюстратором Федіром Лагно.

Кожної неділі з 12 до 15 години запрошуємо завітати до відділу дитячого та сімейного читання, де в цей час працює бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки матимуть можливість цікаво і змістовно провести разом свій вільний час: погратися в розвиваючі ігри, почитати книги та журнали. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.