На Кіровоградщині на хабарі викрито посадовця фонду Держмайна

Під процесуальним керівництвом прокуратури Кіровоградської області  на вимаганні та отриманні неправомірної вигоди у сумі 32 тис грн  викрито посадовця  Фонду державного майна  у Кіровоградській області.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Кіровоградської області, передає кореспондентка 0522.ua.

Операцію з викриття було проведено сьогодні, 12  травня, за участі  працівників прокуратури Кіровоградщини, співробітників Служби  Безпеки в області  та слідчих Нацполіції.

За даними слідства  головний спеціаліст Фонду державного майна в області вимагав від жителя Кіровоградщини неправомірну вигоду за виготовлення документів щодо надання у користування  нерухомого майна віднесеного до захисних споруд цивільного захисту. Свої «послуги» посадовець оцінив у 32 тис.

Наразі фігуранта справи затримано. Готується повідомлення про підозру  за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України та клопотання щодо обрання запобіжного заходу.

На даний час  у кримінальному провадженні тривають першочергові слідчі дії.