Щоб запалити кальян будуть потрібні додатково підготувати спеціальне сировину. Це зробити досить просто, Ви можете купити вугілля для кальяну в Україні. При цьому важливі ціна і якість.

Види вугілля

  • Кокосове, яке виробляють з кокосової шкаралупи. Воно не іскриться під час розпалювання, довго не перегорає, не має стороннього запаху.
  • Деревне, вироблений з оливкових кісточок або ароматної деревини. Перегорає повільно, проте поступається за часом горіння сировини з кокоса, що не перебиває аромат.
  • Швидкорозпалюване, що складається з деревини і хімічних речовин (селітра, деревне спирт). Головною його перевагою є швидке разгорание, при цьому тримає жар він набагато менше часу. Також можливий присмак хімічних речовин.

Популярні виробники

Ціна на вугілля для кальяну залежить не тільки від виду матеріалу і його якості, а й від виробника. Найбільш популярними виробниками на сьогодні любителі цього курильні апарату вважають Cocobrico, CROWN, OASIS, CocoLux, CocoCraze, ShishaDamask, TomCococha. Саме в нашому інтернет-магазині у вас є можливість придбати вугілля відомих марок.

Як відбувається підготовка

Щоб розпалити швидкорозпалюване вугілля досить однієї запальнички. Його відразу кладуть в чашу і підпалюють. Для натуральних видів все трохи складніше. Розігрівати їх потрібно на відкритому полум'ї або будь-якому іншому джерелі спека протягом 2-3 хвилин. Після цього їх розжарюють на протязі близько 4 хвилин. Використовувати квадрати можна тоді, коли вони зсередини стануть червоного кольору, а стінки сірувато-попелястим.

Де можна купити вугілля для кальяну

У нашому інтернет-магазині продукція представлена тільки та, яка повністю відповідає вимогам цінителів кальянів. Вугілля для курильного апарату можна купити за найвигіднішими цінами від найбільш популярних світових виробників, які гарантують якість продукції і перевірених роками. Причому важливо, що ми дотримуємося всіх правил, пов'язані зі зберіганням і перевезеннями, витребувані виробниками. Це означає, що товар зберігає всі якості, які вимагаються від нього. Замовити дану сировину можна не тільки у великих містах України, таких як Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Харків, а й в будь-яку точку країни. Причому на сайті представлений асортимент не тільки в упаковках, а й поштучно. Крім того, покупку можна зробити оптом. На сторінці замовлення є можливість побачити фото товару, поруч з яким знаходиться опис, щоб вибрати відповідну одиницю продукції.