Торт – головна прикраса святкового столу. Його обов'язково виносять в самому фіналі банкету. Ви теж не збираєтеся порушувати цю славну традицію і хочете підготувати для заходу розкішний десерт? Тоді вам варто пошукати компанію, яка створює торти на замовлення – тільки так ви зможете отримати ексклюзивне кондитерський виріб.

Чи доступна така послуга за ціною широкому колу споживачів? Так, торт на замовлення обійдеться відносно недорого. Ви самі визначаєте його ціну, вибираючи виріб за вагою, уточнюючи його компоненти. На основі цього і формується вартість тортика. Впливає на неї і оформлення. Чим розкішніший торт і чим складніше у нього дизайн/декор, тим більше вам доведеться заплатити. Це виправдано, адже майстри витратять на складний торт більше сировини, часу і сил.

Замовляючи десерт, обов'язково обговоріть всі деталі з кондитером, і він підкаже вам оптимальний варіант торта за ціною і за оформленням. У вас на прикметі немає компанії, яка могла б забезпечити вас розкішним десертом? Тоді переходите на cake.shoko.com.ua – в інтернет-магазині «Шоколадниця» ви можете замовити торт будь-якого типу. Кондитери готові допомогти клієнтам зі створенням десерту для корпоративного банкету, до дня народження або до дитячого свята. Тут же можна придбати величезний весільний торт в кілька ярусів.

Зверніть увагу, що на порталі компанії можна замовити оригінальне кондитерський виріб. Тут є опція «Замовити свій торт».

Вам треба тільки вказати для якого заходу десерт купується, вибрати його начинку, уточнити вагу і прикласти по можливості фотографію торту – так майстри зрозуміють, яке оформлення вам потрібно.

Нюанси вибору тортів

Що врахувати при виборі даного кондитерського виробу? Насамперед визначтеся з вагою торту. Розрахунок проводиться з урахуванням кількості запрошених. Зрозуміло, замовляти торт треба з запасом – якщо комусь ласощів не дістанеться, вийде конфуз.

Тепер треба визначитися з начинкою. Якщо у вас багатоярусний торт, то кожен сегмент можна зробити різним. Якщо ж ви замовляєте цілісний виріб, то будьте обачні при виборі начинок. Не варто занадто оригінальничати – далеко не всім гостям може сподобатися десерт з незвичайним смаком. Краще робити ставку на всіма улюблені варіанти тортів. Сметанник, медовик, «Прага» - такі торти усі їдять із задоволенням, тому ви будете впевнені, що гості залишаться задоволені.