Історія появи англійського стилю

Щоб ваша квартира залишалася затишною т сучасною одночасно не обов’язково робити ставку на моду, краще звернути увагу на вічну класику. Світ, простір, розкішні меблі та оригінальність – ці ознаки притаманні дизайну інтер’єра в англійському стилі. За посиланням можна ознайомитися з варіантами дизайну інтер’єру https://danica.kiev.ua/services/design. Англійський стиль сформувався, завдяки об’єднанню в собі різних епох декількох століть, його засновником став Вільям Моріс. Основний принцип дизайнера був таким: «Стримано, але розкішно». З часом стиль став настільки автономним, що не залежав від канонів моди. Англія стала втіленням класики та модерну в сучасних інтер’єрах.

Варіанти втілення стилю у життя

Втілити в життя проект можна, як в просторому будинку, так і в маленькій квартирі. Англійський стиль поєднує багато дизайнерських рішень, але серед них легко виділити основні, які диктують правила даного напрямку у дизайнерських рішеннях:

  • Використання меблів: даний напрямок у дизайні передбачає використання великої кількості меблів: крісла з вухами, диван Честерфілд, дерев’яні стільці, атаманки, полички, етажерки тощо. Головне, щоб меблі були виконані з природних матеріалів, зокрема дерева.

  • Кольорове рішення. Англія завжди асоціюється з червоним кольором, тому цей колір має бути обов’язково використаний в основних елементах кімнати або в елементах текстильних елементів.

  • Камін для англійського стилю – це не просто необхідність, це асоціація з родинним теплом та затишком. Не обов’язково встановлювати камін з димарем, для цього підійде і електрокамін.

  • Книги та домашня бібліотека. Англійський стиль передбачає наявність великої кількості книжок. До речі, в Британії виділяються цілі кімнати для бібліотеки, але в невеликих квартирах, буде достатньо встановити дерев’яний стелаж до стелі. Доповнити місце для читання книг та журналів можна зручним кріслом та невеличким столиком.

  • Класичні прийоми в англійському стилі – це клітинка та рослинний візерунок. Клітинка використовується в декорі, наприклад, подушки. Рослинний візерунок використовується в усьому інтер’єрі, він наче оживляє кімнату. Візерунок можна зустріти на шторах, килимах, меблях.

На перший погляд цей вид дизайну може здатися нудним та старомодним, але більш функціонального, затишного та живого інтер’єру просто не існує. Кожна частина будинку та його елементи живі та несуть позитивну енергетику своїм власникам.