Досвід роботи Stayinkiev

Туристична компанія Stayinkiev – це справжні професіонали, які знаються на розвагах. Більш, ніж 10 років фірма займається організацією цікавих мандрівок. Представники Stayinkiev можуть почати захоплюючу екскурсію з самого аеропорту. Якщо туристи вже давно познайомилися з чудовим містом, побачили всі його цікавинки, відвідали найкращі ресторани, побували на ярмарках. Час пізнати нові, досі не звідані місця, які відкриває туристична компанія Stayinkiev.

Туристичні напрямки

Найбільш унікальними екскурсіями агенції визнано декілька, серед яких можна виділити наступні:

  • Тур до Чорнобиля – цей тур, мабуть, мрія кожного жителя нашої планети. Побувати в Прип’яті, це не просто познайомитися з містом, яке перестало жити. Це дотик до історії. Екскурсія передбачає відвідування зруйнованого реактору, локація для фото знаходиться в 100 м від об’єкту. Туристи також побачать парк розваг, який так і не відкрився. А головна його прикраса стала символом Чорнобиля – це колесо огляду. Під час екскурсії гід розповість цікаві факти про ліквідацію аварії та життя міста. Мандрівка може тривати один день або два. Дводенний тур передбачає також знайомство з жителями зони відчуження.

  • Катання на танку, про це мріє чи не кожний чоловік. Покататися на військовій техніці – це унікальна можливість відчути себе сміливим офіцером з потужною технікою. На вибір туриста є 3 види машин бойової техніки. Для участі в турі не потрібні водійські права.

  • Стрільба – один з найулюбленіших турів серед чоловіків. Адреналіну отриманого від такого екстриму вистачить надовго. Також можливе замовлення пакету з необмеженою кількістю пострілів.

Кожна екскурсія повністю безпечна та комфортна, професійний супровід піклується про кожного туриста, надаючи повну інформацію з мір безпеки.

Користувачі послуг компанії

Stayinkiev проводить екскурсії для українців та гостів нашої країни, до речі більшість клієнтів компанії з інших країн. Спеціально для іноземних туристів в компанії працюють перекладачі з англійської, німецької, турецької, китайської, французької тощо. Агенція може організувати цікавий фест містом, як вдень, так і в ночі, або організувати заміську мандрівку з неймовірними локаціями. Також для іноземців передбачена інформація на сайті англійською мовою.