Китайські аналоги айфонів з кожним днем стають все більш популярними. Такі телефони дійсно набагато дешевші і при цьому мають повний набір функцій. Особливою популярністю та попитом користуються гаджети від компанії Xiaomi . Вони зручні, досить стильні за дизайном та зручні у використанні. Але у їх використанні є певні особливості, на які ви маєте звернути увагу.

Варто поговорити про одну з найпопулярніших моделей, таку як Mi 2 S від Ксіомі, яка є однією з найбільш відомих моделей за весь час історії бренда Xiaomi . Чому цей телефон має настільки високий попит? Це пов’язано із високою продуктивністю, з якою він працює і тішить свого власника. Також варто відзначити і гарну якість збірки, великий асортиментом аксесуарів і звичайно зручним екраном із оптимальними розмірами. Такі телефони мають немало сильних сторін, завдяки яким вони користуються попитом серед молоді. Звичайно сильних сторін більше. Але, як і вся техніка, такі телефони також виходять з ладу. Тому рекомендуємо вам ознайомитись із найчастішими проблемами, які можуть виникнути при користуванні. Можливо це вплине на ваш вибір.

Спеціалісти центру RebootService виділили наступні слабкі місця даної моделі:

  • По-перше – це нижній розмовний мікрофон. Справа в тому, що в цих моделях 3 мікрофона і кожний з них виконує свою місію. Один з них – це нижній розмовний. Другий знаходиться біля фронтальної камери для зйомки відео, третій, так званий “ шумодав ” . Він ловить сторонні шуми при розмові і виходячи з цих даних, корегує чутливість розмовного мікрофона. Це створено для зручності користувачів при розмові. Але саме розмовний є причиною поламки. Безумно його заміна вирішить проблему.
  • Проблемою є також автофокус на основній камері. Доволі часто в телефоні при падінні, страждає саме ця деталь. Заміна даної деталі вирішить цю проблему, але варто знати, що вартість її набагато дорожча за заміну мікрофона.
  • Третя проблема – це несправна батарея. Як вирішити це питання для користувача ? Достатньо буде придбати нову і проблема буде вирішена.

Отже, якщо ви вирішили придбати китайський аналог айфону, варто розуміти із якими проблемами ви можете зіштовхнутися. Тому ця стаття буде вам у пригоді. Звичайно при покупці смартфону Ксіомі ви зекономите, але якщо ваше користування буде складатись із усування неполадок, можливо доречніше буде придбати інший телефон. В будь-якому випадку рішення за вами!

Кожну з цих проблем вам допоможуть вирішити спеціалісти нашого сервісного центру, котрий спеціалізується на ремонті Xiaomi.