В'єтнамки – універсальне взуття, вони підходять і чоловікам, і жінкам, їх можна носити на пляжі, в басейні, в місті і на дачі. Завдяки різноманітності моделей і способів прикраси, в'єтнамки здатні стати не тільки повсякденним взуттям.

Носять в'єтнамки зазвичай в жарку погоду і на голу ногу. З носком або капроновими колготками такі сандалі надягати не прийнято, якщо тільки мова не йде про традиційне японське взуття, наприклад, дзорі. Цей різновид в'єтнамок японці носять зі спеціально зробленими шкарпетками, в них теж великий палець відділений від інших.

Види в'єтнамок

Незважаючи на своє традиційне походження, в'єтнамки залишають модельєрам досить великий простір для фантазії. В даний час на ринках та у взуттєвих магазинах нашої країни представлений найширший асортимент моделей. Це і сандалі з ремінцем, який охоплює тільки один великий палець, і в'єтнамки з «цвяшком», який потрібно затиснути між пальцями ніг, в'єтнамки з перемичками між усіма пальцями, в'єтнамки з задником і ремінцем на гомілки і багато інших.

Але найчастіше в'єтнамки розрізняють за матеріалом виготовлення. Найкращими вважаються моделі босоніжок з верхом з натуральної шкіри, так як у них нога вільно дихає і не ковзає. Вони ж часто мають шкіряну устілку і невеликий підйом, що забезпечує максимально зручне положення стопи.

Також зручні і в'єтнамки з тканинним верхом і профільованою підошвою. Верх їх може бути прикрашений різними матеріалами, такими як стрази, пайєтки, черепашки, намистини, пір'я, дерев'яні або металеві пряжки, ґудзики, що надає виробам красу і оригінальність.

Ще є моделі, виготовлені з пластмаси або гуми. Це в'єтнамки на тонкій плоскій підошві з утопленим в її матеріал ремінцями. Цей ремінець нагорі роздвоюється і прикріплюється до підошви з боків.

Як вибрати в'єтнамки?

Першим і головним пунктом є якість підошви. Зігніть в'єтнамки і подивіться, чи буде підошва тріскатися. Вибирайте взуття за розміром, дивіться, щоб ваша п'ята лежала на підошві, а не за її межами. Кріплення, мотузочок, повинне бути приємним і м'яким, щоб ви не натерли тобі між пальчиків. Ніяких шкарпеток. Якщо у вас дуже сильно пітніють ноги, вибирайте в'єтнамки з натуральних матерій.

З чим носити в'єтнамки?

В'єтнамки є літнім взуттям і найчастіше їх надягають на пляжі, курорті, беруть собою у відпустку. Тому найкращий одяг це купальник, для дівчат може бути бікіні, чоловіки ж одягають купальні шорти або плавки. Також це взуття, відноситься до спортивного одягу, і тому будуть поєднуватися з будь-якими спортивним костюмом або ж джинсовими шортами. Також у повсякденному житті, ви можете замінити туфлі або кросівки, на легкі в'єтнамки, одягнувши при цьому легкі брюки чи спідницю і футболку.