Відбілювання зубів

В сучасному світі чималу роль у зовнішньому вигляді людини відіграє стан його ясен та зубів. Багато хто мріє мати таку ж білосніжну посмішку, як актори чи зірки шоу-бізнесу. Новітні технології в стоматології, в тому числі у питаннях, пов’язаних з відбілюванням зубів, дозволяють творити дива. Але не всі знають, як відбілити зуби, щоб було недорого і без особливої ​​шкоди для здоров'я.

Відновлення природної білизни

Білосніжного відтінку зубного ряду можна досягти як в домашніх умовах, так і завдяки застосуванню різноманітних методів, які існують в стоматологічній практиці. Якщо ви надаєте перевагу професіоналам, але не вирішили, який спосіб обрати, то фахівець допоможе визначитися з правильним вибором.

Перед тим, як погоджуватися на відбілювання, потрібно усвідомити деякі важливі моменти. Один з них стосується наявності пломбованих зубів. Якщо у вас стоять пломби, то відбілюючі речовини на них не будуть мати жодного впливу, тобто не змінять їх колір. Тому найкращим варіантом після проведення професійного очищення твердих ротових утворень буде їх повна заміна.

Наявні варіанти зміни відтінку

Якщо ваш вибір припав на офісне відбілювання зубів, то будьте готові до відповідних дій дантиста, які полягають в наступному:

 1. Спочатку наноситься спеціальний гель, що на 35% складається з перекису водню.

 2. Щоб прискорити процес, використовується лазер або лампа.

 3. Кінцевий етап складається із чищення за допомогою полірувальної пасти.

 4. Позитивний ефект стає помітним вже після першої процедури.

При відновленні емалі мертвого зуба, гель наноситься не тільки на зовнішню його поверхню, але й обробляється зсередини. Існує щадний метод впливу на емаль. Реалізується він за допомогою ультразвуку та допомагає не тільки повернути білизну, але й прибрати зубний камінь.

Фахівець може запропонувати пацієнтові систему Air-Flow. Така процедура полягає в нанесенні спеціального порошку з водою та стиснутим повітрям на спеціальну насадку. Таким чином, можна позбутися від бактерій, нальоту, а також інших непотрібних відкладень. На стоматологічну процедуру відбілювання зубів ціна може варіюватися від обраного способу лікування та якості матеріалу.

Що потрібно знати про домашній метод відновлення білизни зубного ряду

Звичайно, що через фінансові труднощі не всі можуть собі дозволити похід до стоматологічної клініки саме з проблемою жовтого відтінку зубних утворень. Такі громадяни можуть спробувати домашнє відбілювання зубів, яке полягає у використанні зубної пасти, олівця, смужок і жувальних гумок чи нанесенні гелю та полоскання порожнини спеціальним ополіскувачем.

Звичайно, вибираючи між гелем і жувальною гумкою, в першому випадку ви досягнете більш дієвого результату. Препарат рекомендовано застосовувати курсом від чотирьох днів до одного місяця. Хімічні сполуки зруйнують наліт відразу після вступу в реакцію з пігментами. Наноситься гелевий засіб на капу, яку надягають перед сном.

Один раз на тиждень рекомендовано наносити на емаль пасту, яку можна приготувати із води, таблетки кальцію і морської солі. Також існує непоганий варіант, який полягає в протиранні поверхні зубів цедрою лимона.

Такі способи відбілювання зубів є малобюджетними, але недовготривалими.

Професійне чищення

Гігієна ротової порожнини охоплює видалення твердого чи м'якого нальоту. Здійснюється вона в два етапи:

 1. Зняття наявних відкладень.

 2. Чищення ясенних кишень, шліфування та полірування емалі.

Пошукова фраза стоматологія львів допоможе вам знайти найближчу лікарню із позитивними відгуками про її фахівців і прийнятними цінами на всі необхідні для вас процедури, за допомогою яких ви зможете зберегти зуби в здоровому стані на тривалий час.

Якщо ви цінуєте своє здоров’я, час та гроші, і бажаєте отримати якісні послуги за чесною вартістю, тоді звертайтеся в стоматологічну клініку професора Ельвіри Безвушко, де вас точно не розчарують.

Кому заборонено відбілювати зуби

Лікар може вам відмовити в необхідній процедурі, якщо знайде у вас ознаки, що підпадають під протипоказання до відбілювання зубів, до яких відносяться:

 • парадонтоз або карієс;

 • вагітність, період лактації;

 • алергічна реакція на перекис водню;

 • тріщини на емалі;

 • підвищена чутливість;

 • пломби, які потребують заміни.

Важливо знати, що процедури із чищення та оновлення кольору зубного ряду рекомендовано проводити до протезування. Пов'язано це з тим, що в подальшому буде легше підібрати точний колір для коронки або пломби.

Адреса нашої клініки: м.Львів, вул.Ш.Руставелі 32/1,

тел. (032) 276-76-38, (097) 682-83-82, (093) 483-63-54.

Години роботи: пн - пт 9.30-19.00, сб - за попереднім записом