Хочете перебратися до Львова і шукайте роботу? Відмінний варіант для автовласників – пасажирські перевезення. Ви можете влаштуватися в одну із служб таксі. Їхні послуги в місті затребувані. Хоча транспортне сполучення в Львові розвинене непогано, місто велике і часто доводиться робити пересадки. Та й до півночі громадські засоби пересування перестають курсувати.

Більшість служб таксі встановлює досить високу комісію. На щастя, в Львові тепер з'явився «Убер-Партнер». Ви можете зареєструватися в цій програмі і завантажити додаток на сайті https://lviv.uber-partner.com.ua/.

Основна перевага компанії – низька комісія. Тарифи на перевезення встановлюються досить високі. Враховуйте, що вони залежать від машини. Вартість перевезення на іномарках класів «бізнес» або «люкс» вища, ніж на поїздку «економом». Гроші ви будете отримувати кожен день. Частина буде йти на банківську карту. Решта грошей видається готівкою, щоб у водія завжди були гроші на бензин і обслуговування машини.

Перевага «Убер-Партнер» в тому, що компанія передбачає різні бонуси для своїх водіїв. Це робить перевезення ще більш вигідними. До того ж водії «Убер» витрачають менше грошей на обслуговування машини. Зокрема, ви будете отримувати знижки на автомийках і заправних станціях. Зрозуміло, мова йде про компанії, у яких є партнерська угоду з «Убер».

Привертає робота і гнучким графіком. Вам не доведеться підлаштовуватися під вимоги роботодавця. Кожен водій самостійно вирішує, коли йому здійснювати пасажирські перевезення. Хочете взяти вихідний? Можете зробити це в будь-який момент. Вирішили завершити роботу раніше? Вам ніхто не буде в цьому перешкоджати. Пасажирські перевезення буде зручно поєднувати з іншою роботою. До того ж такий варіант заробітку відмінно підходить для студентів. Тим більше що обмеження за віком в «Убер» - 19+.

Співпрацювати з «Убер» зручно. В системі виключені диспетчери. Це значно оптимізує процес прийому заявок і відгуку на них. Ви будете знаходити замовлення через додаток. Можна самостійно підбирати найбільш привабливі пропозиції, відправлятися по найближчим адресам. Додаток зручний і інтуїтивно зрозумілий. До того ж вас запросять в офіс «Убер-Партнер», щоб ознайомити з принципами його роботи. Складнощів в процесі не виникне.

Вимоги до автомобілів можете знайти на сайті компанії. Ваша машина ще не перевезена в Львів і ви використовуєте орендований транспорт? «Убер» співпрацює і з такими водіями. Головне, щоб автомобіль був застрахований.