Картинки по запросу Літній табір для малюківПро літнє тепло мріють діти й дорослі. Літнім теплом треба скористатися для того, щоб відпочити від звичного режиму занять в садочку. Дитині потрібно набратися сил, зміцнити фізичну форму, щоб сил вистачило на цілий рік. Літо – це найбільш сприятливий період знайомства дитини з навколишнім світом. Добре, коли батьки мають можливість поїхати з дітьми у відпустку. Але не завжди є така можливість. Дитячий центр Олени Чернявської «Школа Радості» пропонує для дітей дошкільного віку яскравий відпочинок у літньому таборі, це дозволяє урізноманітнити дозвілля малечі.

У літньому садочку передбачили можливість відвідувати дитячий заклад за гнучким графіком, перебувати у садочку повний, або неповний день. Такий підхід дає батькам можливість більш вільно почувати себе, раціонально плануючи свій день. До табору приймають діточок віком 3 – 7 років. А комфортно тут будуть почувати себе навіть зовсім маленькі діти віком від 1,5 років. Для батьків це гарна можливість організувати літній відпочинок дітей. Кількість дітей в групі не перевищує 15 чоловік, що надає можливість вихователям знайти індивідуальний підхід до кожної дитини, приділити кожному малюку достатньо уваги.

В літньому таборі забезпечується 6 разове харчування. Раціон затверджує головний лікар, щоб він був збалансованим, містив достатню кількість фруктів та овочів. Шеф – кухар високої кваліфікації готує по – домашньому смачні та корисні страви, використовуючи для цього тільки екологічно чисті продукти.

На сайті дитячого центру «Школа Радості», можна докладніше ознайомитися з принципами роботи у приватних дитячих садочках Олени Чернявської. Тут дбають про гармонійний розвиток дитини, приділяючи увагу фізичному стану дитини, естетичному вихованню, інтелектуальному розвитку. Співробітники з турботою й увагою ставляться до кожного вихованця, до його здоров’я, та емоційного стану.

У вихованні дітей спираються на методики відомих у світі вчених та методику засновниці центру дошкільної підготовки Олени Чернявської. Навчальний процес у садочку протікає у формі гри, що сприяє швидкому засвоєнню навчального матеріалу. Більше про умови виховання у приватному дитячому садочку можна дізнатися на інтернет – ресурсі https://shkolaradosti.ua/ua/.

У роботі з дітьми у літньому таборі більше уваги приділяється оздоровленню та дозвіллю. Але кожен день, проведений у таборі, збагачує дитину новими знаннями й навичками. Тут передбачена робота різноманітних майстер – класів, проводяться спортивні змагання, багато часу відводиться для ігор на свіжому повітрі. Педагоги мають великий досвід в організації дозвілля так, щоб воно було максимально корисним для малюків.

У таборі діти мають можливість познайомитися зі спортивними іграми: футболом, баскетболом, волейболом, спробувати сили в тенісі, боксі гімнастиці. Цікава програма «Подорож по країнах світу» знайомить дітлахів з культурними пам’ятками, традиціями та природою різних країн світу. Знайомство з Італією передбачає перегляд фільмів, вивчення пісень, проведення Венеціанського карнавалу з барвистими костюмами конкурсами та запальними танцями. Традиційно шеф – кухар пригощає фірмовими італійськими стравами. Для охочих проводиться майстер – клас по приготуванню традиційного блюда італійської кухні – піци. Закінчується кожна зміна в літньому таборі веселим сімейним спортивним святом.

Відпочинок дошкільнят у літньому таборі зміцнює здоров’я дітей, збагачує їх знання. Приємних спогадів та незабутніх вражень вистачить на цілий рік.