Сучасним способом проведення освітніх семінарів є вебінар. Такі «зустрічі» допомагають отримати правдиву інформацію від спеціалістів та поставити запитання за допомогою чату, не вимагаючи фізичної присутності. У зручних умовах, без зайвих матеріальних витрат на організацію, обговорюються найактуальніші теми освіти й на платформі «Всеосвіта». Освітній портал об’єднує вчителів, вихователів ДНЗ й батьків для розгляду різноманітних тем навчання та виховання молодого покоління.

Дистанційне навчальне заняття відбувається за допомогою різноманітних програмних засобів й інтернет-ресурсів. Навчальні вебінари відзначаються високою інформаційною насиченістю та активністю учасників в онлайн-режимі.

Спікерами освітніх вебінарів є методисти порталу та експерти з різних галузей, які готові поділитися знаннями з теорії та практики. Вони готують свою доповідь, супроводжуючи її відеопрезентацією та готові відповісти на ваші запитання в ході вебінару та після нього.

Інтерактивне заняття передбачає два режими: онлайн та оффлайн, про що зазначено в описанні. Про дату та час проведення онлайн-вебінарів користувачі заздалегідь попереджені за допомогою електронного листа. Кожен вебінар також має позначку про тривалість, що дає змогу спланувати час для перегляду.

https://vseosvita.ua/

На даний момент освітній портал пропонує для перегляду 14 семінарів, які стосуються різноманітних тем навчання, виховання та організації дозвілля учнів. Спікери знайомлять усіх охочих зі змінами в системі освіти, що відбулися у зв’язку з освітньою реформою: новою системою оцінювання в Новій українській школі та соціальною інклюзією. Тут також обговорюються теми розвитку творчих здібностей в умовах ДНЗ, виховна діяльність класного керівника та особливості змішаного навчання.

Безкоштовний перегляд вебінару передбачає можливість звантаження відеопрезентації для повторного перегляду або отримання матеріалів у текстовому форматі. Для ознайомлення з планом вебінару необхідно перейти за відповідним посиланням.

Після перегляду тематичного вебінару кожен учасник може отримати сертифікат. У документі, що підтверджує участь, буде зазначено кількість академічних годин та результати успішного складання тестування. Персональний сертифікат буде доступний для звантаження одразу після сплати його вартості, що становить 49 грн, за допомогою квитанції або онлайн-платежу. Інформацію про усі можливі способи оплати ви знайдете на офіційному сайті порталу.

Нещодавно «Всеосвіта» представила матеріали нового вебінару на тему «Основи здорового харчування. Як те, що ми їмо впливає на нас». Велика кількість переглядів та коментарів підтверджують актуальність теми серед педагогів та батьків. Спікером вебінару стала Марія Федоренко - консультант зі здорового харчування, яка також має практику дієтолога. Спеціаліст із дитячого харчування (Stanford Medicine School (USA) знайомить учасників з основними принципами збалансованого харчування на основі системи «Здорова тарілка» та дає рекомендації щодо здорового харчування підлітків.

Реєстрація на сайті освітньої платформи дає змогу не лише безкоштовно переглядати матеріали вебінарів, а й обмінюватися методичними розробками за допомогою бібліотеки та залучати учнів до участі у дистанційних олімпіадах у 27 категоріях. Взяти участь в інтелектуальних змаганнях зможуть, навіть, дошкільнята. Для них організатори підготували інноваційні завдання в категоріях «Логіка», «Математика» та «Казки». Відповідь на 15 тестових запитань передбачає не лише фактичне знання матеріалу, але й прояв кмітливості та креативності.