Навіть якщо вам особисто не доводилося відкорковувати пляшку цього легендарного ігристого вина, то вже точно доводилося чути про шампанське Dom Pérignon. Навіть уже від самої назви dom perignon віє поблажливою розкішшю і вишуканістю. У назві вина збереглася пам'ять про ченця-бенедиктинця на ім’я Дом Периньйон, який жив у сімнадцятому столітті в Шампанському регіоні в Абатстві Hautvillers. Крім безлічі інших чернечих обов'язків, ченцеві також доводилося виконувати функції дегустатора вин. Замовити пляшку ігристого вина у Кропивницькому сьогодні можна за посиланням: шампанское дом периньон.

Винороб вірив, що завдяки важкій праці людина наближається до Бога. Так з часом у ченця народилася мрія створити найкраще вино. Дом Періньон удосконалив метод виробництва шампанських вин. Додаючи цукор в вино, йому вдалося ініціювати другу ферментацію. Монах-винороб також має відношення до цілої низці важливих відкриттів в справі виготовлення ігристого напою. Наприклад, при виробництві шампанського йому вдалося освоїти техніку отримання білого вина з червоних виноградних сортів. Крім того їм було проведено ряд успішних експериментів зі змішування різних сортів винограду з метою отримання ідеального за смаковими якостями вина.

Через три століття Будинок Dom Pérignon є гідним продовжувачем славної справи цієї видатної особистості, яка шанується у якості духовного батька шампанського. Цінителі цього елітного напою у Кропивницькому тепер зможуть особисто переконатися в цьому, замовивши пляшку ігристого вина, коньяку або лікеру на elit-alco.com.ua. Кожна партія вина, випущена в певний рік, справді унікальна. Дотримання столітніх традицій виноробства дозволяє ігристому вину Pérignon завжди залишатися елітним, неповторним та індивідуальним напоєм.