Якість вікон визначає не тільки їх зовнішній вигляд, а також теплозахисні властивості і термін служби. При цьому основне значення має якість профілю. У продажу можна зустріти великий асортимент вікон, які самі виробники називають теплими. Однак далеко не всі виробники можуть похвалитися виготовленням високоякісних енергозберігаючих віконних систем.

Навіщо потрібні теплі вікна Rehau при склінні балкона або кімнат?

Теплі вікна Рехау (Rehau) у КиєвіОсь вже яке десятиліття лідером в сфері виробництва віконного профілю є компанія Рехау. Компанія виготовляє сучасний профіль для віконних систем, який на всі 100% відповідає європейським і світовим стандартам якості. Якщо ви хочете купити теплі вікна Рехау (Rehau) в Києві для скління стандартного або незвичайного балкона або лоджії, які стануть не тільки окрасою, а й надійним захистом від холоду, зупиніть вибір на продукції компанії Хімавто. Ми виготовляємо теплі віконні системи будь-якої складності з німецького профілю Rehau і завжди працюємо на результат.
Високі тепплозащітние властивості наших вікон забезпечує:

  • Багатокамерна будова профілю;
  • Особливі армовані виступи в камерах.Саме ці особливості забезпечують найвищі показники коефіцієнта теплопровідності.


Крім відмінних енергозберігаючих властивостей, вікна з профілю Rehau відрізняє:

  • Гарна шумоізоляція. Після установки нових віконних систем у вашому будинку буде не тільки тепло і комфортно, а також тихо. Навіть якщо приміщення знаходиться поблизу жвавої траси, шум із зовні не потраплятиме в кімнату. Найвищий рівень шумоізоляції (до 4 класу) досягається завдяки особливій конструкції профілю, а також спеціальним типом скління.Надійний захист від проникнення із зовні.
  • Завдяки особливому кріпленню деталей, а також використання особливо міцних і великих запірних планок, знижується ймовірність несанкціонованого злому вікон і проникнення в приміщення, вдавлення вікна всередину.Тривалий термін служби.
  • Відмінна якість профілю, скління, основних деталей і комплектуючих забезпечує довговічність конструкцій. Навіть при тривалому впливі негативних чинників навколишнього середовища теплі вікна Рехау служать більше 20-30 років і при цьому не втрачають свої функціональні і експлуатаційні властивості.Покращений водовідведення.
  • Профіль Рехау має прихований водовідведення, що забезпечує вихід води, що потрапила в середину профілю під час рясних опадів чи миття вікон.Простота в догляді. Будь-які види теплих вікон Рехау не потребують специфічному догляді або періодичному фарбуванні. Кожне вікно має гладку поверхню, на якій не скупчується пил та інші забруднення.
  • Екологічність. В процесі виготовлення вікон використовуються деталі і комплектуючі, виконані з матеріалів, безпечних для здоров'я людини. Ви можете особисто переконатися в екологічності наших систем, ознайомившись з гігієнічним сертифікатом, а також сертифікатами якості та відповідності.Не підтримують процеси горіння. Профіль, з якого виготовляються вікна, відноситься до категорії важкозаймистих матеріалів, а самі вікна в будь-яких умовах не підтримують процеси горіння.

Вікна - одна з найважливіших деталей в інтер'єрі, яка завжди привертає до себе увагу. Сучасні теплі віконні системи від компанії Хімавто, виконані з німецького профілю Рехау в повній мірі відповідають вимогам споживачів. Замовте установку теплих вікон прямо зараз і вашому будинку буде тепло взимку, максимально прохолодно і комфортно спекотним літом!