У багатьох з нас інколи виникає нездійснена місія: перекусити суперсмачно без скажених витрат. На приготування вдома обмаль часу або обідня пора застала прямо на роботі? Тоді на допомогу приходить доставка їжі – максимально зручний і вдалий спосіб швидко втамувати голод незалежно від місцезнаходження. З’являється інше питання: де краще замовляти? Сім’я ресторанів Файне Місто – найкраще місце для щоденного харчування, яке на додачу реалізує кур’єрську доставку. За стільки років роботи ресторація довела свій професіоналізм, тому тут завжди безпечно їсти.

Страви з доставкою додому від Файного дійсно заощаджують час і кошти!

Напевно, чули такий вислів: поїсти у «файних» ресторанах дешевше, аніж купувати щось деінде, готувати власноруч. Така заява зовсім небезпідставна, позаяк страви з доставкою додому обходяться не дорожче, якби довелося готувати самостійно. Чому так:

  • Файне меню готується з локальних продуктів, які постачають місцеві фермерські господарства. Завдяки такому партнерству є можливість контролювати ціни та обирати найліпший варіант.

  • Їжа на доставку дешевша, бо у неї не включають послуги офіціанта, бармена, відсутня потреба сервірувати стіл чи мити посуд за клієнтами. Просто сплачуєте за обід, який не відрізняється по якості від ресторанної подачі, проте, він доступніший.

  • Паб Файне та інші заклади мережі просто обожнюють їжу! Вони стали такими профі через велику любов до кулінарії та гостинності, так проявляється лояльність до відвідувачів. Відсутність диких націнок – Ваша привілея та спроба ресторації продемонструвати відданість українцям.

Бажаєте зекономити, водночас ласуючи оригінальними стравами? У такому випадку просто необхідна «файна» доставка їжі! Тернопіль вже давно оцінив турботу ресторанів, добра слава поширилася серед туристів і місцевих! Не вагайтеся, не зволікайте, дозвольте собі насолодитися справжньою кухнею від талановитих шефів міста.

Доставка бургерів, легких салатів, вишуканих десертів та нереальної пасти – Faine Misto знає, чим Ви повечеряєте сьогодні!

Не існує на планеті такої людини, яка не любить добре поїсти. Навіть спраглі до стрункості пані мають у думках тарілочку апетитного сирного крем-супу або шматочок тирамісу зі шоколадною крихтою. Доставка бургерів та Ваших улюблених страв значно полегшить відпочинок удома, зробить офісний ланч приємнішим. Що для цього необхідно:

  • Відкрити клубне меню/будь-якого «файного» закладу на сайті. Обрати необхідне та зателефонувати адміністратору.

  • Скоро Вам привезуть замовлені позиції, можливо, це будуть страви-гриль з доставкою? Кур’єру віддасте за послугу всього лише 30 грн., а якщо об’єднаєтеся з колегами, а чек складатиме понад 400 гривень – заклади самі оплатять Вашу доставку!

  • До речі, мінімальне замовлення повинно бути від 200 грн.

Паб та КЛУБ Файне пригощають гостей з 11 години дня, бар Пасаж Адлера з 12. Не відмовляйте собі у пізній вечері – Faine відправляє смакоту до 24:00. Смачного!