Є дуже багато причин, чому люди стають залежними від наркотиків. Ви можете знати кого-то, хто пристрастився до них, або ви самі могли коли-небудь пройти через цю проблему самостійно з інтересу. Більшість людей не починають приймати їх в припущенні, що вони просто розслабляються і відпочивають. Наркотики змінюють хімічні процеси в вашому мозку, впливаючи на нейротрансмітери. Наркологічна клініка «Доктор Благо» пропонує допомогу наркозалежним, лікування наркоманії та ігроманії включає комплексну терапію: медикаментозне рішення, допомога психолога і підтримуюча терапія.

Іноді вживання може починатися з тиску однолітків або для полегшення емоційної або фізичного болю. Людина, що зловживає наркотиками, ставить під загрозу своє здоров'я і благополуччя. У нього починають розвиватися різкі зміни в поведінці. Це може бути пов'язано з недостатньою участю у громадській діяльності, недостатньою продуктивністю в школі або на роботі, а також змінами в загальному відношенні. Зазвичай спостерігаються коливання маси тіла людини, що зловживає наркотиками.

Причини виникнення цієї хвороби:

  • Більшість людей, які зловживають наркотиками, розглядають їх як форму розради. Препарат може допомогти їм впоратися з травмами, стресом або фізичним болем.

  • Зловживання ними може проявлятися у багатьох аспектах. Деякі спортсмени перетворюються в наркоманів, залежних від лікарських препаратів.

  • Люди, які зазнали фізичне або сексуальне насильство, особливо в дитинстві теж можуть використовувати їх, щоб уникнути емоційну біль.

  • Наркотики можуть тимчасово зняти печаль деяких людей, які стикаються з труднощами в шлюбі, домашньому та емоційному насильстві.

  • Іноді люди стають залежними від відпускаються за рецептом ліків, приймаючи ліки в дозах вище, ніж вони прописані для лікування лікарем.

Багато людей шукають порятунку від повсякденних стресів у своєму житті, будь то проблеми, пов'язані з роботою, знущання в школі, перевантаження роботою, фінансові проблеми або депресія. Наркотики для деяких людей здаються легким виходом, але це - фальшивий легкий вихід.

Є кращі способи впоратися з труднощами в житті, які набагато ефективніше для вашого здоров'я і благополуччя. Хороші способи позбавлення від стресу:

  • Йога та медитація,

  • акупунктура,

  • фітопрепарати,

  • консультації з психологом.

Чи не нашкодите своїй родині, друзям і собі починаючи зловживання ними. Поговоріть з ким-небудь про почуття, через які ви проходите, і попросіть допомоги.