Наближається свято Миколая, і всі діти (та й, мабуть, їхні батьки) чекають подарунків, адже вони були чемними і заслужили на гарні іграшки. На жаль, подарунки для батьків не завжди по кишені святому Миколаю – дуже багато вони хочуть, але для дітей завжди є опція, від якої кожна дитина буде у захваті – купити іграшки в інтернет-магазині toys4brain або подібному магазині. Розвиваючі іграшки.

Чому розвиваючі іграшки?

Традиційні іграшки – солдатики, танки, супергерої, суперлиходії… або ж традиційні ігри – войнушки і козаки-розбійники – отримують нове значення у країні, де йде війна. Хочеться подарувати щось таке, що допоможе дитині осягнути, в чому велике диво нашого життя, і чому воно цінне. Життя, яке ми руйнуємо, захищаючи свої домівки.  Пам’ятаєте, як у фільмі «П’ятий елемент» Лілу казала:

- Ви, люди, такі дивні.

- Чому?

- Все, що ви створюєте, ви потім руйнуєте.

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти росли і знали, що вони мейкери, творці, конструктори, що навіть якщо вони щось випадково зруйнують, то зможуть відбудувати і створити нове і , що найсуттєвіше, розумітимуть, як це зробити.

Іграшки для концентрації

Наприклад, візьмімо пазли. Вони завойовували серця та голови як дітей, так і дорослих ще у 18-му столітті. Адже це надзвичайно захопливі і водночас дуже прості ігри. Треба навчитися концентруватися – дай дитині складати пазл. Ці іграшки розвивають логічне мислення, здатність до творчості, уяву, а також уважність. Ваш малюк навчиться бути наполегливим у досягненні цілей, та й ви також навчитеся, адже тепер є 3D-пазли. Не можете купити машину – складіть самі☺

Іграшки для дослідників Всесвіту

І роботи не такі войовничі, як у деяких фантастичних фільмах. Якщо ваша дитина навчиться складати всі моделі Конструктора CIC 21-641 Космічний флот 7 в 1, а саме,  космічну станцію, робота, всюдихід, машину, космонавта, космічний апарат і собаку, вона практично готова досліджувати космос.

Ваша дитина дізнається про робототехніку, але вона також вивчить принципи живлення від альтернативних джерел енергії. У двадцять першому столітті це цінний лайфхак. І, звісно ж, вона весело проведе час. Повірте нам, вчитися і розважатися надзвичайно цікаво!  

Іграшки для дітей-дослідників мініатюрних світів

Ваша дитина не цікавиться робототехнікою і не захоплюєтеся космосом? Їй цікаво, з чого складається  осінній листок? Конструктор Artec Мікроскоп, набір для самостійного складання світлового мікроскопа, допоможе їй дізнатися про найменші речі у нашому світі. Ми вважаємо його просто ідеальним набором для поглиблення знань з біології. Цей конструктор навіть обладнаний LED-ліхтариком та підставкою для зручності використання.

Дуже часто в таких наборах є ілюстровані навчальні посібники англійською мовою з захопливою інформацією про те, як проводити різноманітні експерименти. Тобто, якщо ви мрієте, що ваша дитина стане поліглотом, це теж корисна річ.

У будь-якому разі, граючись STEM-іграшками, діти починають розуміти безліч речей: що вони – частина величезного світу, що найменший світ не менш цікавий, і що це світ треба берегти. Вони вчаться будувати, творити, експериментувати. Ну, і звичайно, розважаються і дістають задоволення.