Маєте власний бізнес і бажаєте знайти найкращий спосіб його оптимізації? Ми можемо вам допомогти. Новий безкоштовний онлайн - сервіс, завдання якого застосувати всі можливі методи, щоб покращити ваші справи, створивши власний сайт. Набір з найважливіших інструментів допоможе бізнесу запрацювати.

Зацікавились? Тоді пропонуємо відвідати наш сайт: https://www.bitrix24.ua/, де зібрана найновіша і найбільш актуальна інформація про послуги, які ми пропонуємо. Ви за лічені хвилини маєте можливість ознайомитись з можливостями сервісу, цінами і іншими особливостями.

Злагоджена робота 5 найважливіших застосунків створює основу всієї системи «Бітрікс24».

  • Компанія. Сервіс, що будує роботу колективу, дозволяє начальнику краще контролювати роботу своїх підлеглих, допомагає створити унікальну атмосферу  у взаємовідносинах між колегами.
  • Проекти. Відтепер ви зможете в один клік поставити завдання своїм колегам, вправно розподілити роботу між ними і проглянути власний прогрес.  Цікава система планування, додана функція лічильників і шаблони зроблять процес ще простішим.
  • CRM. Функція, що дозволить вам продавати більше. Основне завдання – налагодити спілкування з клієнтами. Вам пропонується листування, дзвінки, sms, безкоштовні чати. Перед вами постане вся інформація: від першого моменту спілкування з людиною до кінцевого результату.
  • Контакт-центр. Ще один сервіс спілкування з клієнтами, який не дозволить втрати жодного з них. Система автоматично вибирає найбільш зручний метод. Є можливість під’єднати Facebook, Telegram, Instagram, інші соціальні мережі, відстежити з якого каналу надходить найбільше покупців.
  • Сайти. Ви зможете легко створити власний сайт, обравши серед безлічі шаблонів, варіантів тексту і зображень, а обробка у вбудованому графічному редакторі зробить кінцевий результат ще кращим.