Найвідомішим національним вбранням українського народу була і залишається українська вишиванка. Історія цього всесвітньо відомого вбрання починається з давніх часів, коли наші пращури тільки почали вважати її своїм традиційним одягом. Завдяки своїй унікальності та історичній цінності це вбрання дійшло до наших часів і наразі вважається одним з найпопулярніших видів одягу, який користується великим попитом не тільки серед українців, але і серед іноземних шанувальників української культури.

В цьому одязі все частіше можна зустріти не тільки старе покоління України, а й молодь. Це пояснюється тим, що разом зі зростанням патріотичного духу в країні, більша частина населення почала віддавати перевагу придбанню саме національних виробів.

Що ж стосується жителей закордону, то багато з них, вдягаючи український одяг виразити солідарність по відношенню до українців та їх життя у досить нелегкі часи. Також значна частина іноземців, особливо відомих зірок у світі кіно, музики та телебачення вдягають український національний одяг, особливо вишиванку, бо цей виріб може стати гарною прикрасою гардеробу будь-якого жителя світу.

В українській вишиванці поєднано все – історія і культура цілого народу, яскраві кольори, елегантний та стильний вид виробу, а також глибока символічність майстерно виконанного оздоблення.

Кожна жіноча та чоловіча сорочка є справжнім витвором мистецтва, уособлює в собі творчість цілої нації та чудово підкреслює індивідуальність свого власника. Раніше вважалося, що даний вид національного вбрання є справжнім оберегом від злих сил на невдачі. Різноманітні візерунки, які прикрашають кожен виріб на подолі, вороті або рукавах захищають свого власника від хвороб, позитивно впливають на його життя, приносять злагоду та достаток.

Найбільш поширенними видами орнаменту на сьогодні є зображення рослинних та тваринних мотивів та абстракції. Частіше за все на жіночих сорочках зображують суцвіття калини, яке символізує безсмертя роду та народження всесвіту. Також доволі часто зображують ягоди винограду, листя дерев та різноманітні квіти, які приносять мир і злагоду в життя власниці сорочки та сприяють створенню міцних стосунків та щасливої родини.

Якщо ви бажаєте не просто прикрасити свій гардероб новим і стильним видом одягу, а також внести в своє життя більше яскравих барв та позитиву, то вишиванки – це саме те, що вам потрібно.

А сайт нашого інтернет магазину http://ukrglamour.com.ua/ – саме те місце, де ви зможете зручно та недорого придбати найякісніші речі для себе та своєї родини.