Стиль життя сучасної міської жінки обумовлює різні модні тенденції. На зміну маленьким сумочок - приходять об'ємні і зручні. Такі, щоб помістилися і необхідні дрібниці, і парочка папок з робочими документами, і одяг для фітнесу, і продукти для сімейної вечері. Не завжди такі обсяги легко носити в руках, і тому все більше і більше жінок, віддають перевагу міським рюкзакам.

Міський рюкзак, який можна купити тут, став справжнім другом і супутником мешканки сучасного мегаполісу. Він компактний, ергономічний, не заважає рукам, і стильно виглядає практично в будь-якій обстановці, і з будь-яким одягом. Але як вибрати хороший рюкзак? Такий, щоб служив довгі роки, не завдавав шкоди поставі і був зручним? Читайте про це в нашій статті.

Зручність і ергономічність рюкзака

На наш погляд, зручність і ергономічність варто поставити "на перше місце". Ви можете купити будь-який рюкзак, але незабаром перестанете його носити, тому що він натирає плечі, після його носіння болить спина, організація внутрішньої частини (кишеньки, відділення тощо) не продумана. Тому, рекомендуємо вам в першу чергу зосередити увагу на аспектах зручності і ергономічності, і лише потім на красі аксесуара, матеріалі з якого він виготовлений і т.д.

Обов'язково перевірте рюкзак, який ви купуєте. Ергономічні конструкції враховують анатомічну будову людини:

  • у них жорстка або щільна "спинка", що відводить вологу і тепло;
  • м'які лямки, що не натирають навіть голе тіло, з внутрішньої сторони зшиті з тканини в дрібну сіточку.

Якість

Наступним пунктом, на який ми б хотіли звернути вашу увагу, це якість рюкзака. Якщо ви вибираєте собі цей аксесуар не на один сезон, вам слід уважно оглянути внутрішні шви, і ключові вузли (місця, на які припадає найбільше навантаження). Шви повинні бути прострочені акуратно, товстими і міцними нитками. Обстежте місце, де пришиті лямки, ручка і дно. Не забудьте про "бігунок" на блискавки - він повинен бути зроблений з металу, а не пластмаси.

Внутрішній "органайзер"

Зрозуміло, у кожної жінки свої вподобання і потреби. Якщо ви носите в рюкзаку ноутбук, перевірте, чи для нього існує відокремлене відділення. Якщо ви звикли слухати музику з будь-якого носія, не виймаючи його з рюкзака, зверніть увагу на наявність спеціального отвору для навушників. Можна продовжувати до нескінченності - смаки у всіх різні. Спробуйте уявити собі базовий набір супроводжуючих вас дрібниць, які ви обов'язково берете з дому. І уявіть собі куди і як ви ці дрібниці збираєтеся розкласти. Практика доводить - чим більше відокремлених відділень і кишень, тим краще.

Коли доречно носити рюкзак

Всупереч різним думкам, рюкзак можна носити практично в будь-якій ситуації і до будь-якого вбрання. Винятком є ​​відвідування театру або світського прийому, куди ви напевно підете в вечірній сукні.

На прогулянку Ви можете дозволити взяти з собою будь-який рюкзак, за винятком мабуть, туристичного (літрів так на 100). Будь-який міський рюкзак, нехай навіть вайлуватий і забезпечений великою кількістю кишень, буде виглядати цілком доречно. Не бійтеся експериментувати - яскраві рюкзаки з кумедними принтами виглядають чарівно в ансамблі з будь-яким одягом в стилі casual.

Для роботи ми рекомендуємо підібрати рюкзак більш суворого і лаконічного стилю. Можливо монохромні, і вже точно без яскравих принтів.

На побачення можна взяти з собою невеликий рюкзак, який буде гармонійно і жіночно виглядати з сукнею з повітряної тканини. Доречно прикрасити такий рюкзак милими дівочими "висульками" - ланцюжками, брелками, "фенечками".

На пляж брати з собою рюкзак сам бог велів. Мало того, що в рюкзак можна скласти всі необхідні речі, так і виглядає він на пляжі ідеально. Пляжний капелюх, кокетливий топ, босоніжки. І рюкзачок зроблений з текстилю з квітковим принтом. Краса!

Рюкзаки універсальні, практичні, зручні і з правильним підходом дуже жіночні.