ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу Як знайти роботу своєї мрії?

Згідно з класичним поділом, близько третини життя ми проводимо на роботі. Однак той, хто ніколи не намагався помістити повні вісім годин сну в одну ніч, а потім присвятити вісім годин нецікавій роботі протягом дня, знає, що з цією «третьою» не зовсім так весело. Тому краще вирушати в подорож на роботу, яка вам дуже подобається.

Можливо, ви знаєте, можливо не знаєте - але працівник, який любить свою роботу, виключно чудовий порятунок для роботодавця! Зрештою, найкраще працювати з людьми, які «відчувають» предмет. Тому подорож до своєї мрії має сенс з обох сторін рівняння.

Яка ситуація на ринку праці?

Якщо ви просто шукаєте свою першу роботу або перебуваєте на початку кар'єрних змін, то, напевно, виявите, що роботи є дуже багато. У більшості напрямків кар'єри, заснованих на інформації та послугах, ви можете знайти оголошення про роботу. Є певні категорії, в яких конкуренція є більш жорстокою, і вам потрібно підвищити свої можливості, щоб пробитися вперед. Принцип, однак, той самий: відділи кадрів завжди чекають добре підготовлених резюме, після чого можна побачити зусилля.

Найкращі стратегії пошуку та вибору роботи

Готуючись до цього тексту, ми вирішили поцікавитись кількома речами, пов’язаними з пошуком роботи. Понад 1000 людей за кілька днів заповнили досить довгу та вимогливу форму. З неї вийшли дуже цікаві залежності. Більшість із вас вважає, що найважливішими рисами характеру, відповідальними за роботу у вашій мрії, є:

- наполегливість

- впевненість

- визначення

- старанність

Такі особливості, як креативність, завзятість, впертість, почуття відповідальності, харизма, відданість, винахідливість, навички спілкування та терпіння були трохи далі. Перші чотири функції домінують у великій кількості застосувань, а список у цій статті вичерпує переважну більшість. Ви дуже одностайні.

В свою чергу, фахівці можуть сказати, що це правда. Ці особливості дійсно дуже добре помітні у майбутніх співробітників, і з психологічної точки зору мають багато спільного з ефективністю життя.  Але ми також запитали вас про вашу роботу мрії. І крім кількох «класичних» хітів, таких як письменник чи власний бізнес, ми отримали в основному стільки ж різних варіантів, скільки людей, які брали участь в опитуванні. Туди завітали пілоти, співробітники Google, юристи, PR-спеціалісти, біологи, кухарі та десятки інших зацікавлених людей.