Шановні клієнти, давайте познайомимося з Вами ближче. Ми – сучасна та динамічна компанія Партнер Трейд, яка є міжнародним 3PL оператором супроводу вантажів не тільки з Китаю, але й країн СНД в США, а також Канаду. Тобто ми допомагаємо українським виробникам, через так звану комплексну логістику, а також мережу фулфілмент центрів, підкорювати нові висоти, що в свою чергу дозволяє їм виходити на американські ринки.

Сьогодні ми хочемо представити Вам 7 дуже актуальних способів, завдяки яким можна підвищити продажі через Амазон. Отож, розпочнемо!

Хочете підвищити продажі? Тоді Ви у правильному місці!

Спосіб № 1

Хто б там і щоб саме не говорив, а кожному покупцеві потрібно так би мовити допомагати знайти саме Ваші товари, розміщені на Амазон. Тобто задля того аби клієнт щось у Вас купив, йому спочатку потрібно знайти продукт, котрий Ви пропонуєте. В даному випадку дуже гарно спрацьовує введення як їх прийнято називати «ключових слів», завдячуючи яким кожен клієнт і знаходить той чи інших необхідний йому товар на Амазон. Тобто на цьому етапі Вам необхідно якомога краще оптимізувати свій лістинг з метою не тільки підвищення видимості продукції, але й збільшення продажів. Наша компанія також завжди готова запропонувати кожному клієнту професійні послуги з просування його Бренду або будь-якого товару на західний ринок.

Спосіб № 2

Це всім відоме «платне просування товару на Амазон». Так, є досить відомий спосіб, котрий допомагає здобути якомога більше трафіку на всі Ваші товари, розміщені на Амазон – це Sponsored Products. Тобто Ваше завдання на даному етапі полягає в:

  • обранні продуктів, котрі Ви бажаєте рекламувати;
  • призначенні для них ключових слів;
  • встановленні вартості одного кліку.

Спосіб № 3

Він полягає у тому, аби допомогти потенційному покупцеві визначитися із представленими на його розсуд товарами. Тобто Ваше завдання полягає у встановленні якомога кращих та ефективніших фото продукту, який збираєтеся продати. Адже всім відомо, що такі фото не лише гарно стимулюють уяву клієнтів, але й ненав'язливо підштовхують їх до покупки. Саме тому чим більше якісних та гарних фото, тим більший шанс, що товар гарантовано придбають.

Спосіб № 4

Amazon Prime Day – це безкоштовна доставка (для певних продуктів), та багато інших переваг, котрі допомагають розвинути продажі та зробити Ваш магазин більш конкурентоспроможним.

Спосіб № 5

Ну звичайно куди ж без влаштування різноманітних акції. Повірте, клієнти це ой як полюбляють. Ну, погодьтеся, навряд чи хтось відмовиться від змоги значно зекономити. Тому намагайтеся проводити час від часу цікаві акції, котрі в свою чергу дозволять додатково стимулювати покупців.

Спосіб № 6

Полягає у тому аби не обмежувати себе лише одним ринком збуту продукції. Ви можете створювати лістинги на кількох європейських ринках Amazon, що дозволить Вам збільшити свою аудиторію при мінімальних затратах.

Спосіб № 7

Полягає у тому щоб запропонувати потенційним клієнтам зручні умови доставки. Повірте, саме доставка – це далеко не один із останніх чинників, котрі впливають на остаточне прийняття рішення про придбання того чи іншого товару. Саме тому якщо Ви не хочете втратити своїх потенційних покупців, варто подбати аби наявні у Вас канали доставки не лише повністю влаштовували покупців, але й ні в якому разі не поступалися конкурентам.

Саме тому наша компанія Партнер Трейд пропонує Вам свої:

  • послуги фулфілмент-сервісу;
  • доставку вантажів і товарів на склади в Європі;
  • доставку вантажів і товарів на склади в Америці.

Як? Ви ще не з нами? Скористайтеся нашими послугами та відчуйте переваги від співпраці з професіоналами своєї справи! Будемо раді бачити Вас серед наших постійних клієнтів.