З таким яскравим, довгоочікуваним і безумовно витратним заходом, як весілля, в кожній країні пов'язано безліч традицій, які рекомендується дотримуватися молодятам. Одним з головних атрибутів церемонії є обручки.

Багатьох майбутніх наречених справедливо хвилює питання про те, хто ж саме повинен купувати весільну обручку: наречений чи наречена. Експерти інтернет-магазину Злато розповіли свою думку, щодо цього питання.

Вибір обручки — хто купує наречений або наречена?

Якщо заглибитися в вивчення традицій, то можна дізнатися, що в на весіллі жених, як правило:

  • Оплачує саме застілля.
  • Організовує культурно-розважальну програму заходу.
  • Оплачує оренду приміщення, якщо вона була необхідна.
  • Купує заручні.
  • За рахунок же нареченої і її сім'ї споконвіку здобувалися плаття і придане, а також подарунки для нареченого і його батьків.

обручки з білого золота

Однак сучасний стиль життя вносить свої корективи в консервативні погляди, і в даний час обручки для молодят часто купують батьки однієї зі сторін або навіть сама наречена. Відомі випадки спільної покупки, коли її вартість порівну ділиться між нареченою і нареченим.

Обумовлюються зміни в багатовікових традиціях тим, що споконвіку саме чоловік вважається годувальником, і його добробут найчастіше був вище, ніж у нареченої. Вся справа в тому, що раніше чоловічі професії цінувалися і оплачувалися більш високо. У сучасному світі жінка легко може заробляти нітрохи не менше, а то й більше чоловіка, а фінансовий аспект в питанні оплати тих чи інших весільних витрат вирішується самостійно молодятами.

Прикмети, пов'язані з обручками

Як і з багатьма іншими атрибутами весільного обряду, з кільцями пов'язано безліч прикмет. Саме кільце є символом нескінченності, сімейного щастя і подружньої вірності.

  • Якщо наречена або наречений упустили прикрасу під час церемонії обміну, то це може накликати нещастя на майбутній шлюб.
  • Після того, як обручка все ж таки впала, свідки на торжестві повинні підняти впало колечко, а після пропустити крізь нього нитку білого кольору.

обручки з напиленням

До християнських традицій відноситься і покупка прикрас в один час і обов'язково в одному магазині. Суворо забороняється використовувати ті ж прикраси, що вже надягали одним з пари в попередніх шлюбах, адже це може залучити в новий шлюб ті ж біди. Прикмета, однак, не поширюється на спадкові кільця, які використовувалися родичами сторін в їхніх щасливих шлюбах. Вважається навіть, що такі кільця надають шлюбу міцності і роблять майбутнє сімейне життя трішки щасливішими.

Експерти інтернет-магазину ювелірних прикрас Злато бажають кожному подружжю щасливого сімейного життя і легкого приготування до урочистого свята.