Подібний різновид літнього взуття, як балетки, став відомим не так давно. Однак зараз ці вироби є основою літнього гардеробу. Балетки своїм комфортом, простотою і красою зацікавили модниць різного віку. Тим не менше, наперекір популярності балеток, вибір їх необхідно робити обережно і зосереджено. Але ж важливо, щоб вони поєднувати в собі практичність і естетичність, безпрограшно виділяти красу ніг. Цей матеріал саме про те, як грамотно підібрати балетки на літо.

Звичайно перше, на що потрібно звернути увагу – балетки необхідно носити без шкарпеток і панчіх, як будь-яке інше літнє взуття. Це означає, що ваша ніжка буде завжди перебувати в контакті з матерією взуття. Тобто при підборі балеток необхідно зупинити свій відбір на тих, які зроблені з природного матеріалу, такого як нубук, шкіра або замш. До того ж не забувайте, що не тільки зовнішня частина зобов'язана бути природною, а й внутрішня, що для вашої зручності представляється найбільш значним. Інакше ви зіткнетеся з такими труднощами як потовиділення, виникнення неприємного запаху, роздратування і мозолі.

Крім того, будьте обачні з розмірами взуття. Ваше завдання – балетки купити саме під ваші ніжки. Вони мають максимально підходити вам. Якщо взуття хоч трошки виявляється малим в подальшому воно буде безперервно терти і визивати дискомфортність. Вам знадобитися постійно лікувати мозолі і почервоніння. Влітку подібні труднощі малоприємні, тому як загоєння відбувається довше.

Уважно необхідно призупинитися і на підошві балеток. Розуміється, що подібне взуття не призначене для ходьби по загостреним камінцям або гальці, але, для прогулянок по шорсткому асфальту або плитці вона зобов'язане бути комфортним.

Крім того, не забуваєте про кріплення підошви – воно має бути цільним, що гарантує зносостійкість взуття. Подібні балетки прослужать вам не один сезон. У разі якщо ви купили балетки з клейовим кріпленням, то вони «виходять» не більше 1-го літа.

Дизайн теж важливий. Підібрати стильні варіанти модницям допоможе компанія Легкі Кроки. Тут є моделі з принтами, декором, однотоні варіанти для офісу. Постарайтеся знайти моделі, які будуть ідеально поєднуватися з вашими нарядами.

Підводячи підсумки слід  сказати також, що балетки будуть більш зручними, якщо знайти варіанти з невеликим каблуком або підйомом. В них ноги не будуть так уставати.

Успішного шопінгу.