Буквально будь-яке бажання варто того, щоб його здійснити. Тож чому більш ніж половина населення не роблять цього? Причини як завжди одні і ті ж: час та гроші. Як свідчить практика, то вони рідко перетинаються.

Але, на щастя, сьогоднішні умови дають змогу поєднати навіть ці дві паралельні. Для початку достатньо протестувати кредитку «Unex Card» від Юнекс Банк – це нова пропозиція від банку, що нещодавно стала доступною і у нашому місті.

Прозорі умови для зрозумілих речей

Сенс кредитної картки у тому, щоб дати змогу користуватися зрозумілими можливостями і не відмовляти собі як у маленьких радощах, так і у необхідних речах.

Алгоритм користування карткою такий:

  • Оформлюєш на сайті creditcard.unexbank.ua/ або у відділенні банку в Кропивницькому

  • Отримуєш картку і використовуєш її як звичайну платіжну картку, за рахунок власних поповнень, або як кредитну – за рахунок кредитних коштів.

  • Можна розраховувати на ліміт витрат аж до 100 000 грн.

  • А протягом 62 днів повертати, не сплачуючи ні відсотки, ні комісії.

  • Після повернення можна знову використати той же кредитний запас – кредитна лінія цієї картки відновлювальна.

  • До того ж, ще й отримуєш кешбек до 25% і витрачаєш приємний бонус на свій розсуд.

Насправді, кредитна картка вже давно має високий рейтинг та є зручною альтернативою бюрократичним кредитам та позичкам у родичів.

Сашко протестував «Unex Card» від Юнекс Банку

Якщо все ще незрозуміло як це працює, то радимо навідатися до сторінок Unex.Bank у Фейсбук (www.facebook.com/UnexBank/) або Інстаграм (www.instagram.com/unex.bank/). Там простими словами все розповідає амбасадор картки – перший з реальних користувачів «Unex Card» на ім’я Сашко.

Або завітайте до представництва банку у Кропивницькому за адресою: вул. Велика Перспективна, буд.53 (тел.: +38 (050) 746 28 12, +38 (098) 46 54 999) – там також можна отримати усі відповіді на питання. (ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.)

Власне, як і на нашому сайті, де можна замовити картку з доставкою.