Знаходитесь в пошуках надійних і доступних жалюзі в Кропивницькому? До вашої уваги компанія «Jaluzi Service». Крамниця надає свої послуги на ринку з 2001 року, виготовляє продукцію відповідно до державних стандартів і працює як онлайн так і виїжджаючи до клієнтів. Також фірма надає рік гарантії й післягарантійного обслуговування продукції. Офіційні представництва компанії знаходяться в Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі, але замовити можна з будь-якого міста України онлайн. Для цього потрібно спочатку зробити всі заміри самостійно й заповнити потрібну форму на сайті. Заміри здійснюються, виходячи з обраної моделі з підказками фахівця компанії. Замовлення прораховується менеджером, далі відбувається оплата замовником і через 2-7 днів товар очікує вас у відділенні компанії-перевізника.

Онлайн-магазин пропонує різні види жалюзі:

  • вертикальні або горизонтальні;

  • римські штори;

  • тканинні ролети;

  • захисні ролети.

Перераховані вище штори підходять для захисту від сонця й сторонніх поглядів, крім захисних ролетів. Такий виріб передбачається для захисту від зловмисників, якихось природних умов тощо. Захисні ролети встановлюються з зовнішньої сторони будівлі на вікна й різні дверні прорізи.

Вертикальні й горизонтальні найбільш поширені види жалюзі. Перші складаються з вертикальних ламелей, які найчастіше виготовляються з металу або дерева. Ці пластини обертаються навколо своєї осі, утворюючи потрібний рівень освітлення. А при піднятті таких жалюзі, всі ламелі складаються один на одного знизу. Горизонтальні жалюзі також складаються з ламелей, але ширших і виконаних з тканини, які також обертаються, зсуваються в одну зі сторін або посередині.

Тканинні ролети виглядають як одне суцільне полотно. Механізм їх роботи дуже зрозумілий, коли ви хочете повністю запустити світло – ви піднімаєте полотно, а тканина щільно накручується на вал зверху. Закритий тип відрізняється від відкритого тим, що закритий фіксує рух тканини й має короб, який закриває вал. Тканинні ролети також з системою День-Ніч – це коли прозорий шматок тканини чергується з більш щільним, що не пропускає світло. Ролети складаються з двох вертикальних полотен, переміщаючи які можна досягти повної темряви, напівтемряви або світла. Джутові й бамбукові ролети – це найекологічніший варіант сонячного захисту, які можна безпечно утилізувати після закінчення терміну експлуатації. Матеріал не щільний, що розсіює сонячне світло, утворюючи при цьому комфортне освітлення.