Після новорічних та різдвяних свят у жителів Кропивницького завжди відчувається брак грошових коштів на повсякденне життя до наступної заробітної плати. Враховуючи це, Юнекс Банк пропонує унікальну пропозицію: "Крижаний Бум". Суть якої полягає в тому, що по готівковому кредиту "заморожується" відсоткова ставка на цілих 3 місяці!

Заморозьте свої відсотки по кредиту на 3 місяці!

За даними аналітичного департаменту банку, у зимовий період жителі Кропивницького потребують більш значного об’єму готівки, ніж зазвичай. Це пов’язано як і з величезною кількістю придбань новорічних подарунків, так і загальними витратами наприкінці року. І поки, інші банки змагаються у зниженні відсоткової ставки, Юнекс Банк скасовує її зовсім!

Саме задля комфорту кожного жителя Кропивницького і створена спеціальна пропозиція «Крижаний Бум». За допомогою якої, кожен повнолітній має змогу:

отримати до 200 000 грн баз застави та поруки;

терміном до 12 місяців;

з 0% ставкою на перші 3 місяці.

Безвідсотковий кредит готівкою від Юнекс Банку

Кредит готівкою без жодних відсотків – як це?

Протягом 3 місяців Вам не доведеться сплачувати жодних відсотків по кредиту, а лише повернути отримані кошти у зручному Вам режимі. Банком буде нараховуватися тільки річна ставка у мінімальному розмірі - 0,01% річних. «Заморожені» відсотки протягом 3 місяців діють за умови оформлення кредиту «Крижаний Бум» до 31.01.2020 на сайті банку http://credit.unexbank.ua/ або у відділенні за адресою: вул. Велика Перспективна, буд.53 (тел.: +38 (050) 746 28 12, +38 (098) 46 54 999). Ліцензія НБУ №56 від 28 жовтня 2011 р.