Сьогодні багато наших співвітчизників замислюються про відкриття власного бізнесу. Дійсно, ця ідея здається перспективною – вам не доведеться за копійки працювати на благо чужої фірми. Ви можете спробувати підняти непоганий капітал. Але при цьому ведення своєї справи вимагає багато сил і нервів. Так, коли фірма запрацює, треба забезпечити документальний супровід всієї діяльності і зайнятися питанням відрахування податків. Адже платити їх повинні всі комерційні підприємства, незалежно від своєї спрямованості.

Щоб бути в курсі поточної ситуації, переходьте на портал taxlink.ua. Тут ви можете дізнатися про всі зміни в кодексі. Адже  податок на прибуток 2016 ставка тепер стала іншою, це треба враховувати при своїх підрахунках. Будь-які помилки ризикують згодом обернутися штрафом. Тому, перш ніж приступати до організації справи уважно вивчіть всі юридичні питання. Тим більше що портал taxlink надає своїм користувачам максимально повну інформацію про всі нововведення в податковому законодавстві.

Пам'ятайте, що держава готова надати бізнесменам деякі послаблення. Є ряд пільг, а також спеціальний кредит. Врахуйте, що податковий кредит це не пільга, а додаткове право, яке дозволяє спростити виплату зборів.

Треба зазначити, що саме з виплатою податкових відрахувань у багатьох починаючих підприємців виникають складності. Адже вирахувати податок буває не так просто. Тому, якщо у вас немає в цьому ділі досвіду – пильно вивчайте «теорію» та проконсультуйтеся зі спеціалістами. Це дозволить вам уникнути складнощів.

Чи є організації, яким не загрожують податки? Так, це некомерційні асоціації і об'єднання. Вони офіційно не обкладаються митом. Тому, якщо ви не хочете потрапити під виплати, подбайте про своєчасне отримання статусу такої організації. Пам'ятайте, що тут порядок теж може змінюватися. Тому вкрай важливо заздалегідь ознайомитися з новими положеннями. Це дозволить вам уникнути плутанини, і ви зможете швидко вирішити всі питання.

Головне, знайте, що ухилятися від виплати податків не можна. Такі дії можуть призвести лише до ще більших штрафів. Як бачите, схема ухилення веде тільки до більш серйозних витрат. До того ж подібна поведінка компанії може поставити під загрозу її репутацію. З нею можуть припинити співпрацю респектабельні партнери, адже кому захочеться мати справу з фірмою, у якої не все в порядку з бухгалтерією і податками?

Дотримуйтесь закон і динамічно розвивайте свою справу.