Пройти грамотне лікування наркоманії у Києві, без зривів і рецидивів, змінити свідомість і стати гідним членом суспільства можливо в наркологічній клініці «Адомед», де пацієнтам допомагають не тільки подолати залежність на фізичному рівні, а зробити життя яскравим, насиченим та успішним.

Клініка «Адомед» - шлях до лікування від наркоманії

Детоксикація та відновлення здоров'я

Лікування наркоманії завжди починається з проведення детоксикації. Програма ДЕТОКС, що включає у себе медичні препарати, очищаючі крапельниці, апаратні процедури, сорбенти, вітамінотерапію, дієту та фізичні навантаження, дозволяє очистити організм від залишків наркотичних речовин, токсинів, що скупчилися, зняти симптоми ломки та поліпшити стан пацієнта. Детоксикація тимчасово усуває фізичну залежність від хімічних допінгів, що робить можливим подальший терапевтичний курс, успішне проведення психотерапії.

Необхідно розуміти, що застосування тільки цієї методики неодмінно призведе до рецидиву, так як наркотична залежність закладається у психіці та свідомості людини.

«Адомед» проводить ефективну детоксикацію, як у клініці, так і в домашніх умовах. Оптимальні методи, препарати та їх дозування підбираються за індивідуальною схемою. Протягом усього курсу реабілітанти клініки проходять лікування супутніх захворювань, що виникли під час вживання наркотиків, різних наслідків та ускладнень.

Правильно збалансоване харчування, спортивні тренування, дотримання режиму також допомагають відновити здоров'я людини, яка похитнулася на тлі наркотичної залежності, зміцнити імунітет і підвищити енергетичний потенціал.

Психологічна реабілітація

Лікування наркоманії у Києві в «Адомед» акцентовано на психологічну реабілітацію пацієнтів. Спочатку фахівці клініки проводять діагностику, необхідну для виявлення причин захворювання та можливої психологічної схильності до наркотичної залежності.

Далі проводяться індивідуальні бесіди, консультації з кращими психологами та психотерапевтами, які допомагають людині прийняти наявність проблеми, сформувати правильні мотивації та власне бажання позбавитися від пристрасті до наркотиків.Подальша психологічна реабілітація при лікуванні наркоманії включає в себе методики:

  • сімейна психотерапія;

  • заняття у групах взаємодопомоги;

  • арт-терапія;

  • Гештальт-терапія;

  • релакс-терапія;

  • когнітивно-поведінкова терапія.

Метою даного етапу є купірування психологічної залежності, твердження хворого в тому, що отримувати задоволення від життя можна й без хімічних допінгів. Психологічна реабілітація передбачає також захоплююче дозвілля, відвідування тренінгів особистісного зростання, лекцій, заходів, знайомства та спілкування з цікавими людьми та з реабілітантами клініки, що зуміли не тільки подолати хворобу, а й змінити своє життя на кращу сторону.

Соціальна адаптація

Соціальна адаптація - важлива для фіксації отриманих результатів та профілактики можливих зривів, після повернення реабілітанта додому. «Адомед» надає своїм випускникам не тільки терапевтичний супровід і психологічну допомогу, а й бере участь в їх подальшій долі, сприяє в отриманні освіти, зміні сфери діяльності, працевлаштуванні, відновленні відносин із родичами.

Така підтримка співробітників клініки https://adomed.org/lechenie-narkomaniii та можливість знайти своє місце в суспільстві практично виключає ризики рецидивів, гарантуючи повну перемогу над наркоманією.