Якщо ви стомились від перегляду улюбленого контенту з маленького екрана свого гаджету, вихід є- це доповнення функцією смарт ТВ вашого телевізору, з цією задачею справиться тв приставка x96.

Мабуть, всі, хто замислюються над можливістю необмеженого перегляду фільмів або улюблених шоу з екрану телевізору, задаються питанням, що краще придбати Смарт-ТВ або ТВ Android приставку.  Вибір очевидний, якщо у вас є зайві гроші і ви можете дозволити придбати собі новий телевізор, купуйте Смарт телевізор, але якщо ви прагнете заощадити та при цьому не обмежувати себе у перегляді улюбленого контенту, придбання Android приставки стане для вас ідеальним рішенням.

ТВ приставка x96- це одна з самих популярних моделей смарт приставок, яка має чип Amlogic S905X і память 2/16 Гб. Слід зазначити, що перегляд контенту за допомогою смарт приставки проходить зручніше, чим з вбудованого Smart TV, тому що IPTV список каналів доступних до перегляду завантажується значно швидше.

Якщо говорити про основну перевагу використовування Смарт-приставок, слід підкреслити наявність доступу до Play Market, за допомогою якого користувач може додатково установлювати та використовувати додатки для роботи та розваг. У декількох моделях Smart TV, на жаль, немає можливості підтримки багатьох сторонніх додатків в порівнянні з Android приставкою x96.

X96 Smart TV Box- це високопродуктивна модель, яка працює на базі операційної системи Android 6.0 і має процесор Amlogic S905X. В інтернет-магазині tv-pristavki для вас представлено дві моделі X96 Smart приставки, які відрізняються об’ємом пам’яті: 1GB/8GB та 2GB/16GB. Але якщо ви бажаєте збільшити обсяг пам’яті, ви можете це зробити, скориставшись слотом для MicroSD до 32Гб.

Багато з нас, хто вирішив придбати ТВ приставку, бажає насолоджуватись переглядом фільмів та відео у високій якості. Приставка x96 дозволить вам дивитись відео у форматі Ultra HD, MPEG, MOV, ISO, WMV, MKV, а також переглядати зображення у форматі TIFF, JPG, GIF. Як бачите, обмежень майже немає. Тому, переходьте на сторінку інтернет-магазину tv-pristavki, знайомтесь з тематичними характеристиками Android приставки та замовляйте за вигідною ціною з можливістю доставляння за необхідною адресою.

З’явились запитання? Дзвоніть за телефонним номером (095) 792 12 80 або (068) 682 79 80 та дізнавайтесь все, що вас цікавить про приставку X96.