Купуючи вуличний одяг дитині, обов'язково варто включити в список речей комбінезон. Він забезпечить комфорт в зимовий сезон. Виробники пропонують купити комбінезон для малюка в різних розмірах і кольорах. Це дозволяє батькам підібрати оптимальну модель для своєї дитини.

Кілька причин придбати дитячий комбінезон

У такого одягу є чимало переваг перед комплектом, що складається з куртки та штанів. Основні аргументи на користь дитячого комбінезона:

  • Повна теплоізоляція. Батьки можуть не хвилюватися, що вітер буде задувати під куртку.
  • Захист від опадів. Всі дитячі комбінезони виготовляються з водовідштовхувального матеріалу.
  • Зручність. Окрема куртка може задертися, штани батькам періодично доводиться підтягувати. З комбінезоном ці проблеми відпадають. Головне - підібрати модель за розміром. Тоді дитина буде відчувати себе в такому одязі максимально комфортно.
  • Практичність. Матеріал комбінезонів не мазкий, відмінно очищається.

Такий одяг популярний, тому проблем з його пошуком не виникає. Можна підібрати відповідний комбінезон для кожної дитини.

Рекомендації по вибору дитячого комбінезона

Насамперед потрібно провести заміри. Важливо, щоб комбінезон був досить вільним і не заважав рухам дитини.

Комфорт і надійність одягу залежать від дрібниць. Великою перевагою буде наявність капюшона на липучці або зав'язці. Кишені теж не завадять. Також потрібно перевірити зручність і міцність застібки. Як правило, це «блискавка». Переконайтеся, що вона рухається легко і плавно.

Властивості дитячих комбінезонів залежать від наповнювача. Він буває:

  • Натуральним. Нерідко використовується овчина. Вона підходить для холодної зими. Недоліки: складність прання, важкість. Також популярний пух. Зазвичай його змішують з пером. Чим більше пуху, тим тепліший комбінезон. При цьому він виходить легким.
  • Синтетичним. Найдешевше обходиться синтепон, проте він слабо зігріває. Це непоганий варіант для осені, теплої зими. Прослужить комбінезон порівняно недовго. Дещо дорожче обійдуться вироби з холофайбером, силіконом, ізосфотом. Оптимальний варіант – тінсулейт, але він не підійде новонародженим.

Враховуйте, що натуральні наповнювачі здатні викликати алергію.

Де придбати дитячий комбінезон?

Значний асортимент одягу для малюків представлений в інтернет-магазині «Берні». Тут можна замовити зимові та демісезонні комбінезони різних розмірів і кольорів. Доставка проводиться оперативно по всій країні.