Не тільки випускникам школи доводиться ретельно готуватися до іспитів. Учням 9-го класу необхідно здавати державну підсумкову атестацію. Далеко не у всіх школярів рівень знань достатній, щоб без проблем її пройти. Тому, починаючи з 8 класу, рекомендується почати підготовку до даної події.

Способи підготовки до іспитів

Самостійні заняття краще відразу відмести. Дітей складно змусити старанно вчитися без контролю з боку дорослих. У батьків же не завжди є час для занять, до того ж багато речей зі шкільної програми швидко забуваються. Тому рекомендується відразу задуматися про заняття з репетитором або курсах. Тим більше що зараз для цього не обов'язково кудись відправляти дитину або запрошувати вчителя в дім. Заняття можуть вестися дистанційно – в режимі online. Наприклад, таку можливість пропонує освітній майданчик naurok.ua. За посиланням https://naurok.ua/course/dpa можна детальніше дізнатися про те, як проходить підготовка школярів до державної підсумкової атестації та замовити безкоштовну консультацію.

Переваги онлайн курсів

Є кілька причин, за якими батьки все частіше записують дітей на дистанційне навчання:

  • Гнучкий графік. Під нього легко підлаштуватися і дитині і батькам.
  • Заняття в зручному місці. Дитину не потрібно нікуди вести, що істотно заощаджує час. До того ж вона може розташуватися в комфортному кріслі з чашкою чаю. Особливо цю перевагу батьки оцінять в непогоду.
  • Ніщо не відволікає від занять. Дитина не буде відволікатися на шум в аудиторії або розмови з одногрупником.
  • Невеликі групи. Викладач може приділити увагу кожному учневі. Діти  задають свої питання в чаті. Для багатьох школярів це психологічно простіше, ніж переривати мову вчителя. Викладач обов'язково помітить повідомлення і відповість на нього.
  • Помірна вартість. Онлайн-курси обходяться дешевше звичайних.

Застуда не заважає дітям відвідувати такі заняття. До того ж онлайн-курси не перериваються під час карантину.

Переваги онлайн курсів Naurok

Діти займаються з викладачем в режимі онлайн, однак у них є можливість переглянути урок в запису. Наприклад, якщо вони прослухали будь-який момент.

У штаті працюють досвідчені викладачі, які вміють спілкуватися зі школярами. Вони готують учнів по ретельно продуманим і актуальним програмам. Використовуються різні допоміжні матеріали. Робиться наголос на практику – школярі виконують завдання, подібні до тих, що будуть на ДПА.