Про плюси автомобіля Toyota Camry автолюбителі можуть говорити нескінченно довго. У нашій країні ця модель отримала заслужену популярність, у першу чергу, через свою високу надійність. Головною перевагою японця була і залишається повна перемога над конкурентами.

Автомобіль тойота кемрі пропонує високий комфорт і багату комплектацію, за що її нерідко називають представником бізнес-класу. Проте, вартість залишається цілком доступною  у порівнянні із машинами класу D. У міру комфортна підвіска відмінно пристосована для наших доріг, до того ж висота дорожнього просвіту становить 160 міліметрів. Двигуни без праці швидко заводяться навіть у сильні морози і добре «переварюють» наш бензин.

Новий сучасний дизайн робить автомобіль ще більш привабливим, хоча тут немає однозначної думки, і комусь форма кузова або фар може здатися дещо дивною та химерною. У нас модель вважається доволі престижною, і ліквідність авто є досить висока. До недоліків можна віднести хіба що зменшення обсягу багажника, який є ще меншим на авто в найдорожчій комплектації, та великий крен на поворотах, що, втім, є нормальним явищем для «Камрі». Все це не настільки критично, тому навряд чи вплине на вибір покупця.

Не дуже виправданою в плані переплати буде покупка більш потужної версії. Вартість авто з 3,5-літровим мотором, пропонованим тільки в одній комплектації, дорожче модифікації з базовим 2,5-літровим двигуном, але в аналогічній топовій комплектації. До того ж різного роду тести показали, що новий чотирициліндровий 181-сильний мотор майже не поступається старому 277-сильному шестициліндровому мотору, який ставили і на попереднє покоління.

Фахівці радять автолюбителям купувати моделі з мотором 2,5 або 3,5 літра, тому що 2,5 їде непогано, а 3,5 - взагалі «вогонь»! А в цілому камрі на дорогах викликає повагу - всередині комфортно і спокійно, відчувається бізнес-клас. Професіонали приводять порівняння з іншими марками авто.

Так, наприклад, Skoda Superb лише всередині обігрує камрі, але зовні і по тому, як його важко буде продати, краще не брати. Акорд - дуже хороший варіант, але камрі обігрує по практичності, Пассат СС - красивий та крутий, але дуже низький, а ззаду високий пасажир упреться головою в стелю. Словом, Тойота Камрі - надійний автомобіль, шанований на дорогах. Купувати однозначно -  кращого авто не знайти!