Компанія «Автовикуп» пропонує своїм клієнтам миттєвий викуп автомобіля в будь-якому стані. Тепер в Києві та Київській області можна всього за кілька годин продати автомобіль за вигідною ціною. Великою популярністю серед автомобілістів України користується послуга викупу проблемних, битих та аварійних автомобілів.

Викуп авто після дтп - найбільш затребувана послуга в компанії «Автовикуп» в Києві. Дуже часто автомобілісти стикаються з такою ситуацією, як аварія на дорозі. Це призводить машину в непотрібний стан, який значно знижує ринкову вартість автомобіля.

Тому автовикуп після дтп (Київ) - відмінне рішення продати машину по самій вигідною ціною і дуже швидко.

Компанія «Автовикуп» працює на автомобільному ринку вже не перший рік і сьогодні пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови. Співпрацюючи з відомою київською компанією, клієнт завжди може бути впевненим у тому, що, укладаючи контракт з викупу автомобіля після ДТП він отримує а саме:

  • Безкоштовну консультацію,
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта,
  • Допомога щодо заповнення та оформлення документації,
  • Вигідний продаж,
  • Позбавлення від проблем з автомобілем назавжди.

«Автовикуп» допоможе всього за кілька годин позбутися автомобіля після ДТП за вигідною ціною і без зайвих проблем та переплат.

Співпраця з компанією

«Автовикуп»Щоб продати старий автомобіль в компанії «Автовикуп» кожному клієнтові доведеться пройти три етапи:

Зв'язатися з компанією

Для того, щоб зв'язатися з компанією достатньо оформити заявку на сайті компанії Викупавто, написати лист на електронну пошту або просто зателефонувати за вказаними номерами телефону.

Зустріти фахівця

Після того, як клієнт зв'язується з компанією, в обумовлений час і день на місце до автомобіля виїде фахівець, який буде проводити оцінку. Оцінка займе 15 хвилин часу і є безкоштовною послугою для жителів Києва та Київської області.

Швидкий розрахунок

Під час процесу переоформлення документів в МРЕВ, клієнт вже може отримати на руки до 95% ринкової вартості автомобіля.

Клієнти, що працюють з компанією «Автовикуп» отримують повну конфіденційність співпраці і абсолютну відсутність ризиків під час всього процесу. Оплату за автомобіль можна отримати в будь-якій валюті.

Компанія «Автовикуп» купує автомобілі за цінами, які максимально наближені до ринкових, тому кожен клієнт залишається у виграші від співпраці.