При плануванні бюджету на годинник, ми повинні чітко визначити його. Виходити за рамки бюджету дуже легко — годинники спокушають різними способами, що стимулює нас виділяти додаткові гроші з гаманця. Дотримуючись бюджету, ми можемо краще спланувати покупку яка нас цікаве і в кінцевому підсумку купити таймер більш високої якості без переплати. Які марки годинників варто врахувати в бюджеті до восьми тисяч гривень?

Ви купуєте перші години? Не уникайте модних брендів

Брендових годинників сьогодні дуже багато, та обираючи їх – будь то для себе або для подарунка — ми легко можемо потрапити в пастку. Небезпека в тому, що ми можемо просто викинути за це гроші. Не знаючи ринок наручних годинників, ми можемо виділити наш бюджет на годинник, який тільки на перший погляд буде доречний.

По суті, чим більше у нас грошей, тим більше у нас є вибір — це природно, тому що перед нами відкривається більше цінових сегментів і продуктів від більш визнаних виробників. Багато компаній, пов'язані виключно з одягом, продають годинник під своїм банером, для яких дуже легко знайти аналогічну цінову альтернативу, зроблену набагато краще.

У час змін, економічних спадів, в цих умовах все більшої популярності набувають копії годинників відомих марок і виробників. На просторах Інтернету стає простіше придбати репліки які виготовлені дуже якісно, на які продавці дають свої гарантії. У пошуках гідної репліки, рекомендується заглянути в каталог онлайн-магазину «Imidge» в якому можна вибрати досить гідні копії швейцарських наручних чоловічих і жіночих годинників за привабливими цінами.

Чому швейцарські

Швейцарська годинна промисловість протягом століття (і довше) є провідною у світі. На території цієї європейської держави розташовуються сьогодні виробничі потужності, які займаються випуском наручних годинників найвідоміших брендів - «Rolex», «Patek Philippe», «Omega» і так далі. У суспільстві заведено вважати, що якщо на руці людини надіті швейцарський годинник, то він багато чого досяг. Цей статусний аксесуар може допомогти справити належне враження при веденні ділових переговорів. Однак не кожен власник швейцарського годинника носить оригінал, багато хто з них дозволяють собі носіння якісних реплік, і все тому що в їх зовнішньому вигляді нічого не вказує на підробку. Крім того, не варто забувати і про ціну оригінального годинникового механізму, яка часто здається безпідставно завищеною.

Основні переваги реплік швейцарських годинників

З самого початку варто уявити собі таку, на жаль, не рідкісну ситуацію, коли на вулиці хулігани вимагають віддати їм, крім гаманця і мобільного телефону, ще й годинник. Погодьтеся, розлучитися з реплікою за пару тисяч гривень не так прикро, як втратити оригінальні швейцарські годинники, вартістю в кілька тисяч євро. Можливо, це і є найголовніше і основна перевага реплік наручних годинників найвідоміших брендів.

Наступною перевагою реплік є їх доступність у порівнянні з оригіналом і, знову-таки, з точки зору вартості покупки. Сучасні люди часто дивляться рекламу, в якій спокусливі красуні звертають увагу виключно на чоловіків, що мають гарні і дорогі аксесуари. Безумовно, після перегляду такого ролика виникає бажання мати подібні аксесуари, але вартість оригіналів по кишені далеко не кожному, а ось репліки можуть дозволити собі всі, а це значить, що наша самооцінка не постраждає.