Сьогодні меблі для кухні можна замовити готові, прийти, вибрати в салоні і чекати доставки, або проектувати самостійно. Другий варіант, безсумнівно, більш зручний — все ж індивідуальна кухня — це однозначний плюс» господині. Але як у першому, так і в другому випадку є свої «за» і «проти».

Дізнатися кухні на замовлення ціни львів можна на сайті меблевого салону.

Купуючи готову кухню, ви заздалегідь миритися з тим, що в якомусь будинку, на якийсь кухні буде стояти точно така ж меблі. Тобто ні про яку ексклюзивності мови бути не може. Хіба що, якщо кухня дуже відомого бренду, замовлена по каталогу і привезена з-за кордону. До речі, тут теж є свій нюанс — кухні, нібито замовлені за каталогом найчастіше роблять у нас. Просто це дуже хороша, ліцензійна копія. Ну, і звичайно, будь-яка кухня збирається у нас. Найбільш ощадливий варіант — кухні, стоять у великих будівельних або меблевих супермакетах — поставлені на потік, вони обходяться виробнику дешевше. Краще придбайте дерев'яні кухні львів.

Варіант оптимальний, якщо ви не хочете ламати голову і самостійно конструювати свою кухню, — меблі, куплена в спеціалізованих кухонних салонах. При цьому вибирайте салон, який робить не «всю меблі для дому», а спеціалізується на кухнях. Як правило, в таких салонах працюють дизайнери, які займаються виключно кухнями, і сама меблі свідомо виключає найбільш поширені помилки. Там же можна замовити кухню за індивідуальним проектом, який допоможуть вам створити ті ж дизайнери. На кухню, куплену в салоні, поширюється максимальна гарантія, особливо, якщо виробник відомий і дорожить своєю репутацією. Безсумнівний плюс покупки готової меблів в тому, що вона на 15-25 % буде дешевше індивідуального замовлення.

Дізнатися розцінки на шафи-купе можна в розділі шафи купе львів ціни.

Кухні під замовлення: де замовити?

Якщо ви все ж зважилися робити індивідуальне замовлення, виникає питання, де замовити недорогу кухню? Замовляти кухню можна в «гаражників», але краще спеціалізованих салонах.