Вибір шпалер - це завжди складний і заплутаний процес, а обрати фотошпалери на стіну з того величезного асортименту стає взагалі задачею не із легких. Оскільки декор стін - це те, з чого починається кожен ремонт і цей етап вимагає багато часу для того, щоб обрати якісні, ексклюзивні фотошпалери за доступною ціною. Популярні фотошпалери на стіни із нашого каталогу - це різноманітні сюжети, які підійдуть для декору будь-якої кімнати, нададуть приміщенню сучасності і розкішності.

Як правильно обрати фотошпалери на стіни

Фотошпалери, які ми пропонуємо, виготовлені з якісного матеріалу - флізеліну. Цей матеріал вважають одним із найкращих, бо він екологічніший за інші. До того ж, флізелінові шпалери добре витримують вологе прибирання, адже таке покриття має пори, через які постійно відбувається циркуляція повітря. Цей тип особливо добре підходить для дитячих кімнат.

Фотошпалери з мармуром в інтер'єрі кухні

Особливості вибору фотошпалер у різні типи приміщення:

  • для вітальні. Для найбільшої кімнати можна обирати фотошпалери будь-які за кольоровою гамою, стилем, малюнком - головне, щоб вони співпадали із концепцією кімнати. Частіше за всього, для віталень купують 3D-малюнки, природні ландшафти, фонові малюнки, панорами міст.

  • для спальні. Вибираючи шпалери для спальні, слід брати до уваги той факт, що вони повинні забезпечувати вам спокій після важкого дня і надавати прилив сил із самого ранку. Саме на ці фактори треба спиратися, обираючи фотообої до спальні. Дизайнери рекомендують надавати увагу м'яким природним тонам і спокійним малюнкам.

  • для кухні. В даному випадку все просто. Найбільш вдалими варіантами будуть малюнки їжі. Великомасштабні зображення фруктів і овочей, кавових зерен, дерев із плодами - будуть завжди актуальними. А якщо у вас інтер'єр кімнати у стилі лофт, то можна використати імітуючу цегляну кладку; величезні макрознімки додадуть кухні оригінальності, а невеликі фотошпалери можна використати у якості картини.

  • для дитячої кімнати. Обирати малюнок для фотошпалер у дитячу кімнату, здається, найскладнішим, бо їх асортимент - найрізноманітніший. Але, обираючи обої, треба відштовхуватися від характеру дитини, її інтересів і віку.

А щоб легше було прийняти рішення, вам на допомогу готові прийти експерти-консультанти інтернет-магазину АртСайд.

Де можна вигідно купити фотошпалери

За бюджетною ціною купити фотошпалери можна в інтернет-магазині artside.com.ua з доставкою по всій Україні. В нашому каталозі ви зможете придбати фотошпалери на будь-який смак. Для зручного пошуку, всі товари відсортовані по кольоровій гамі, стилю та темам. Ми гарантуємо якість і довговічність продукції. Ціна на кожний товар залежить від матеріалу, розмірів і технології друку.

Оформити замовлення можно онлайн або скористатися одним із номерів телефону, представлених на нашому сайті. Головні переваги нашої продукції - це якість, вологостійкість, довговічність, сучасність і привабливість.