Більше 200 тисяч фахівців авіаційної галузі підготував Національний авіаційний університет за свою 87-річну історію.

Саме авіаційний профіль університету став основною конкурентною перевагою в підготовці висококваліфікованих фахівців на ринку кадрів України та світу. Сьогодні в структурі університету 5 інститутів, 10 факультетів, кафедру військової підготовки, 6 коледжів, 2 ліцеї та Льотну академію. Нині майже 25 000 студентів, з них біля 1500 студентів-іноземців, вивчають тут керування та експлуатацію повітряних суден, керування безпілотними літальними апаратами, обслуговування авіаційної техніки та двигунів, управління повітряним рухом, менеджмент та логістику, кіберзахист та діагностику систем, екологію й економіку, юриспруденцію, інформатику та психологію тощо.

Навчаючись у НАУ, студенти мають змогу використовувати найсучасніші зразки техніки, один з найбільших у Європі авіаційних навчальних ангарів, навчальні аеродроми та полігони, аеродинамічний комплекс на основі дозвукової аеродинамічної труби ТАД-2, літак К-10 SWIFT, чотири літаки Tecnam 2002, Cessna 172 та авіаційний тренажер ALSIM.

Університет пишається цілою плеядою випускників, які здійснили визначний внесок у розвиток світової науки та загального благополуччя. Серед них відомі розробники авіаційної та ракетної техніки Володимир Челомей та Микола Голего, винахідник сучасних паливних систем Олександр Аксьонов, льотчик-випробувач Ан-22 «Антей» Юрій Курлін, п’ятий президент Ради ІКАО Олумуіва Бенард Аліу, президент ДП «Антонов» Олександр Лось, голова Державної авіаційної служби України Олександр Більчук та інші.

Завдяки потужній матеріально-технічній базі, кадровому потенціалу університету, який налічує 700 кандидатів наук та понад 200 докторів наук, НАУ щороку згідно кількості поданих абітурієнтами заяв входить у ТОП-10 закладів вищої освіти України.

Випускники Національного авіаційного університету сьогодні працюють у топових підприємствах авіаційної сфери України: Державному космічному агентстві та Державній авіаційній службі, «Укроборонпромі», Міжнародних аеропортах «Бориспіль», «Київ» та «Одеса», авіакомпаніях «МАУ» та «SkyUp Airlines»; а також світу – авіакомпаніях «Turkish Airlines», «Wizz Air», «Austrian Airlines», «Lufthansa», корпораціях «The Boeing Company» та «Airbus SE».