На правах реклами.

18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин.

Нікотинові паучі — новинка на українському ринку, представлена міжнародною компанією “Бритіш Американ Тобакко” (British American Tobacco). До нас вони прийшли зі Швеції, де вже давно стали поширеними серед багатьох дорослих споживачів нікотину — близько 60%. Що таке ці паучі та чим вони так примітні — розберемося в нашій статті. 

Що таке VELO 

https://go-velo.com.ua 

В Україні нікотинові паучі представлені під брендом VELO, але у скандинавських та деяких європейських країнах вони ж випускаються під назвою LYFT. Це один і той же продукт виробництва BAT, але відмінність у назві допомагає ідентифікувати його походження. Під ім'ям VELO в Україні його представляє офіційний дистриб’ютор, під іноземною назвою можна зустріти нелегально завезені в країну паучі.

Отже, що таке VELO? Це альтернативний спосіб споживання нікотину — паучі без тютюну. Процес насичення відбувається через всмоктування нікотину у кров, без необхідності куріння.

  • Невеликий пауч слід розмістити в роті — між верхньою губою та яснами;
  • Про початок вивільнення нікотину свідчить невелике поколювання;
  • Тримати пауч слід від 5 хвилин до півгодини;
  • Використаний продукт необхідно утилізувати, для цього на упаковці передбачене спеціальне відділення.

Такий спосіб нікотинової стимуляції підходить для сучасних і активних споживачів нікотиновмісної продукції.

Переваги нікотинових паучів

На відміну від класичних сигарет, паучі не передбачають процесу горіння. То ж користувач не отримує смол і токсинів, що виникають внаслідок спалювання тютюну. Крім того:

  • VELO не фарбує зуби, ваша усмішка залишається білосніжною;
  • не утворює диму і попелу, які можуть викликати дискомфорт в оточення;
  • після сеансу немає неприємного тютюнового запаху на волоссі й одязі;
  • не має обмежень за місцем споживання — отримувати нікотинову стимуляцію можна де завгодно: в кафе, на нараді, вдома тощо;
  • руки залишаються вільними, а, значить, можна займатися чим завгодно, не відволікаючись на процес нікотинової стимуляції.

Що ж знаходиться всередині паучів? Тільки нікотин, вода, ароматизатори і сіль.

VELO — зручний варіант для курців, які багато подорожують і вважають за краще завжди бути в русі. Його зручно використовувати в літаку, поїзді чи автобусі, коли немає можливості для нікотинового насичення. Паучі не вимагають пошуку окремих місць для споживання. Ніяких обмежень!